Labākie nobeiguma klipi (Anime Ending)

Visvisvis piemīlīgākais ED, ko esmu redzējusi :kissing_heart:

3 Likes

Hakuouki Otogisoushi endings… :revolving_hearts: man visvairāk patīk anime versija (ja tā to var nosaukt?) :D

un re kur viena sērija no animes endings sākas… tieši trešājā minūtē :D

pēdējās epizodes nobeigums, tik relaksējoši pēc visiem trakajiem piedzīvojumiem :]

1 Like
2 Likes

ugh! es tieši gribēju ielikt, bet es tikko pamanīju, ka ir jau kāds ievietojis :laughing:

Vismaz tu zini labu endingu :smiley:

1 Like
1 Like

Viens no labaakajiem.

Pilnaa dziesma:

3 Likes

Bleach ir labi endingi o.o

2 Likes
3 Likes

Skatos diezgan garlaicīgo Xxxholic… OP sāk skanēt jau lipīgi… sižets uz pusēm un tad ending - bams! Man sirdi atņēma negaidītās izmaiņas (jo, protams, es taču neskatīšos kādas dziesmas ir animē :D ) - Buck-Tick “Kagerou” :heart_eyes:

K.gan pats video izskatās pēc parodijas, zinot kāds ir šīs dziesmas videoklips :D :D :D bet tā dziesma :heart_eyes:

2 Likes
2 Likes

Nu runājot par ED klipiņiem tādu nav īpaši daudz saistošu, pat ED dziesmu nav īpaši daudz patīkamu. Lielai daļai ED klipiņi un dziesmas ir ļoti mierīgas. Kā piemēram Jormungand, Btooom, Baccano, Darker Than Black, Deadman Wonderland OP ir ātri un forši, bet ED lēni un garlaicīgi, pat varētu teikt nepiemēroti. Un es arī šeit neievietoju dažus, jo tik dziesmas saista, bet jāliek klipiņi tieši, neieliku piemēram no Eureka Seven, bet arī neliku no Durarara, laigan tai ir forši ED klipiņi tomēr viņi lielākoties vienādi.

pappappappa rarirappappara, pappappappa rarirappa,

pappappappa rarirappappa, pa pa pa pa pa pa pa

Es saprotu, ka šī nav oriģinālais ED, Bet tomēr nezkāpēc man šis patīk.

Guilty Crown pirmie ED ir ļoti forši un interesanti, jo gandrīz, ka tik ne arī, katrai sērijai ir savs ed, dziesma tā pati, viņi lēnām iet, bet tēli mainās, katrai sērijais, ļoti forši un interesanti. Un pati dziesma arī ļoti jauka.

2 Likes

Liela daļa seriālu acīmredzami taupa uz nobeigumiem. Viņus var saprast, tos neviens neskatās. :D

1 Like
1 Like
3 Likes

Samurai Champloo ED ir viens no maniem topa ED, bet ,galvenokārt, pateicoties mūzikai. Nujabes FTW

4 Likes