Labākie ievada klipi (Anime Opening)

Great fking OP, but I know that I wont watch this anime, cuz it;s mecha :c

2 Likes

Omg nu kas tā par sakritību es viņu klausijos 10 min atpakaļ

1 Like

1 Like
3 Likes

Ar tādiem video ir viena liela problēma, viņos overhyped mainstream stuff samet, un visi video ir prakstiski vienādi, un katrā ir tikai few worthly anime op, ends that u legit won’t skip. Es nesaku,ka dziemas ir sliktas, bet arī nav nekā tāda, kas patiešām liktu domāt, ka šo te nevar skipot. Vienīgie, ko es te neskipoju bija Inuyashiki, jo legit good song un Tokyo Ghoul(TK un ling tosite sigure ir mans vājums).
I would like to see video with like Bakurano, Phantom: Requiem for the Phantom, Serial Experiment Lain utt. OP un ar uzrakstu U CAN’T SKIP.

2 Likes

Season 1 was way better, but this one is ok too.

1 Like
3 Likes

Best one

Šis ar ļoti patika

And of course this

4 Likes

U should listen more Ling tosite sigure or Tk from ling tosite sigure, if u liked this one. Man TG op second best. Nothing beats Phantom:Requiem for the phantom opening xD.
Piemēri, Jaunais TK from ling tosite sigure song Katharsis, kas pēdējā TG bija, kā arī 91 days opening Signal.
A ja viņa grupu pašu, tad Psycho Pass dziesmas pāris (Enegmatic feeling un abnormalize kkā tā bija)

1 Like

Man šī patīk visvairāk

1 Like

Es nevaru no 2 izvēlēties, kurš man šķiet labākais grupas songs.
Btw I bet that šo pārmetīs, kā jaunu tēmu xd

Fangrill mode on for me. Holy this song is so fking good, can’t stop listening… Sadzirdēju šito, kad sāku skatīties anime, un prost no jauna slēgaju šo dziesmu, kādas 20 min no vietas, un pēc tam noskatījos pašu anime xd

1 Like

Yeah, it’s pretty cool. Anime not so much. :D Manga šķita labāka, bet es viņu sen atpakaļ lasiju. :D

1 sērija tikai,tpc īsti nospriest vēl nevar. Sad part, ka lkm atkal ir cenzūras un bez cenzūras izlaidumi, bez cenzūras, starp momentu, kad tam pacanam ar kāju uzkāp tipa un sākas intense piano play parādās, kkas ļoti interesants :D

2 Likes
2 Likes
1 Like

Btw rekur ir op original video, 10 time better.
Watch 0:54. Īsti nekā tāda over the top, tur nav tpc domāju, ka likt varēju xD Viss piesegts,basically.

1 Like
3 Likes