Labākie ievada klipi (Anime Opening)

Pirmo reiz dzirdu, ka kādam vēl kaut kas ar Rainbow saistīts patīk :smiley:

Viena no manām mīļākajām anime. Pluss Coldrain laiku pa laikam paklausos nostaļģijai.

Jā, Rainbow mani baigi bija pārsteidzis un baigi iepatikās

1 Like
2 Likes

Izskatās, ka cilvēkiem vairs anime openingi nepatīk, bet man piemēram no šīs/pagājušās sezonas Inuyashiki openings riktīgi iepatikās :

Kā arī pats anime par sevi ļoti patika

4 Likes

Nū man ta ir tā ja dziesma ir tik laba, ka uzdzen zosādu no baudas tad gandrīz katrai sērijai es skatos no sākuma līdz galam Openingus, piemēram Inuyashiki es noskatijos pāris dienas atpakaļ un lkm nevienu reizi nebiju izlaidis + vēl vakar noskatijos animi Made in ambyss tai tas pats katrai sērijai.

āāāā, kamēr skatījos Samurai X, jau labu laiku atpakaļ, kur 30 ep no vietas klausoties es nevarēju neiemīlēt šo opening, tas ir tik skumjš, bet popsīgs un smieklīgs un skan tik briesmīgi, haha :D Japāniski, tas skan labāk, bet man rada tādas pašas sajūtas :D

piekrītu!!!

tgd es gribu redzēt visas šīs animes! :D

1 Like
2 Likes

Un kur tad pirmais? :D

Bet nu teikšu, ka Virgin soul nebija nekas baigi labais, kā arī paši openingi neicēlās ar ko īpaši lielisku, bet salīdzinot ar pašu anime ir daudz labāki.

2 Likes
2 Likes

Ir tik ļoti daudz animes ar vienkārši fantastic openings, ka izvēlēties labākos ir neiespējami. Sākot no Tokyo ghoul, beidzot ar pirmo DragonBall vai Digimon
openingiem.

Bet man personīgi viena anime vēl joprojām palikusi atmiņā ar saviem pretrunīgajiem un lipīgajiem intro. BEHOLD!
SAYONARA ZETSUBOU SENSEI!

http://www.dailymotion.com/video/xc1bx8

http://www.dailymotion.com/video/x7g5e2

Man esot My Hero fanboy, šis ir vienkārši perfekts manās domās. Zinot kas notiks šo sezonu, manuprāt tiek pavēstīts pietiekoši nespoilojot nākotnes notikumus.

2 Likes

NAv ne jausmas, kas notiks :D Bet openings diezgan labs un diezgan savādāks no citiem, kas man patika

1 Like

Pirmā anime, kurai op1 ir vnk instrumental version un labākā, kas var būt no tām + abi OP 70% atgādina Hakuouki animes pirmās sezonas.

1 Like
1 Like
3 Likes