Labākie ievada klipi (Anime Opening)

ok… es ļoti ceru, ka neviens vēl nav ielicis šo opening…
(man patīk, ka dziesma ir ļoti lipīga & pieskaņota openingam)

2 Likes

Mans visiecienītākais openings. Māksliniecisks un mūzika arī nav slikta, plus anime pati ļoti patika

5 Likes

Ievads ir episks it īpaši piedziedājumu daļās. Varbūt ne episks, bet stilīgs gan. Ieguļas uz ilgu laiku prātā. Tā teikt puse darba padarīts!

Bet par pāsu “jocīgumu” - drīzāk esošais šižets PAGAIDĀM izraisa vairāk jautājumu nekā atbilžu un ja autori nenolažos kā ar Hellsing tad būs, kas episks.

3 Likes

Likās dalīšanās vērts :smiley:

6 Likes

Ļoti labs channels, kurš iedziļinās openingos.

SPOILERS nākamajos 2 video par Shigatsu wa Kimi no Uso un Anohana.

2 Likes

ūu~ tik nice ^^

1 Like
4 Likes

Sen nedzirdēts OP.

1 Like

Kā gan es varētu neielikt kādu Jojo OP :sweat_smile:. It īpaši tagad, kad tam ir otra versija, kura ir sagrozīta atbilstoši galvenā ļaundara spējām.

2 Likes

2 Likes
1 Like
3 Likes
3 Likes
4 Likes

Īstenībā, ar visu savu bravūru un episkumu, kas pārliecina skatītāju - lūk, tas te būs, aizraujošs un neticams stāsts, par drosmi ar episkiem piedzīvojumiem. Tevi sagaida, kas prātam netverams. Maitas viņi ir…
“-Kas tu esi? Kabane vai cilvēks?
-Ne viens ne otrs. Es esmu kabaneri! !!!”

Un izklausās sasodīti spēcīgi un vareni, burtiski iedvesmojoši. Lai gan atbildes sniedzējs, tā vēl lupata.

2 Likes
2 Likes
2 Likes
1 Like

Space Dandy OP
Youtube diemžēl ir tik 1 versija kura nav patīkama un ir bišk kas izdarīts tai, lai tā netiktu noņemta, jo op dziesmu laikam ļoti aizsargā autortiesības.
Tāpēc šeit ir op, bet ar lirikām.

4 Likes