Lab...rīt?

I knew it! :grin: Mani visvairāk tracina cilvēki, kuri, taviem vārdiem sakot, uzskata, ka viņu sūs ir vislabākais, un ka citi, kuri to nespēj novērtēt nav pelnījuši pat uz konkrēto sūu paskatīties :rage:

Neuztraucies.
Es par cilvēkiem ātri aizmirstu, tas ir, ja man viņi neinteresē.

@Maulaj
Ar šādu rakstīšanas stilu nodarbojos jau ilgi, un to nemainīšu neviena dēļ. Labāks? Šaubos, vēl nevienu šeit tā nepazīstu, lai spētu pieņemt tādus lēmumus. Bet ja esi pārāk sekls manām dziļajām domām, tad jūtu Tev līdzi. Man nav jācenšas, lai spīdētu, es tā pat izgaismoju tumšākās naktis.

P.s, Edij, kad es Xbox dabūšu atpakaļ? :smiley:

@dafqamidoinhr
Tik traģiski ar mani vēl nav, visi ir pelnījuši iespēju mani iepazīt, kā viņi to izmantos, gan ir atkarīgs no katra paša.

@Archy
Mazliet neuzķēri manu domu gājienu, bet, lai nu paliek.

Hehe dazas sirdis jau esi “sakustinajis” :smiley: nu vismaz cilveciniem licis sarosities, so pielauju ka vel viens merkis sasniegts :smiley:

2 Likes

Ļoti iespējams.
Es biš apmulsu kad lasīju tavu rakstīto, tad laikam sapratu, bet izlēmu nedaudz novirzīties no tēmas.

Ui, tici man mani sarunu biedri parasti ir tādi, ka es vairs nezinu, kas mani var aizskart. Un pati arī esmu nedaudz samācījusies šad tad neturēt mēli aiz zobiem. Ne jau skarbā, tīšas apvainošanas ziņā, drizāk patiesības vai dažreiz zobgalības izmešanai.

@Nirutu
Kaut kā izdodas man šādas brīnumainas lietas. Bet tā jau tikai viena diena un viena no manām pusēm. Kas zin, varbūt sacelšu vētru, un tik pat ātri kā parādījos arī pazudīšu. :smiley:

@Archy
Es mulsinošs? Būs vēl viena birka, ko sev uzkraut.

@Teashine
Atklātība ir ļoti svarīga lieta, bieži vien cilvēki izvairās no tās, bet kur labums staigāšanai ap lietu uz pirkstu galiem? Sakot kā ir, vismaz iegūsi patiesu reakciju vai atbildi, bet ne visiem tas ir pa prātam, ilūzijas tomēr ir skaistākas.

1 Like

Man ir atrs jautajums tev ari bija tas pats noskatoties death note mekleji animi kas ir lidziga vinjai ? jo tieshi tada veida es uzduros code geass

@DarKray

Jap, viens tipiņš no šejieniešiem mani uzkūdīja uz Death Note un tad uzreiz, pēc noskatīšanās meklēju ko simmilar un uzdūros Geas

Nu ceresim, ka neesi seit tikai lai uzpustu negaisa makonus musu jaukajai kopienai un nozustu :smiley: lai gan sad un tad pa kadai dzirkstelei der, tikai lai visi mazliet saaustitos :smiley: un foruma dzive butu bik raibaka. Protams turoties saprata robezas :smiley:

So, tavu pašbildīti tuvākajā laikā redzēsim?

1 Like

Eeee junga. Kopš kura laika tu tā raksti. Es neatminos. Xboxu hmm. Nakošnedēl mierīgi. :smiley:

1 Like

@Nirutu
Savus motīvus vēl pats līdz galam neesmu apzinājies, tādēļ dzīvosim un redzēsim. Varbūt pat kļūšu par patstāvīgu apmeklētēju un jaunas elpas ienesēju jūsu kopienā.

@Archy
Apšaubu šādu iespējamību, man ir kameras fobija un jo mazāk vietās mana seja atrodama, jo labāk. :smiley:

@Maulaj
Da, kad tu pēdējo reizi esi redzējis mani kaut ko rakstām? :smiley: Pat būsi LV? Kas par brīnumiem :smiley:

2 Likes

Tu jau nozudis. Pazaudèjis savus brāļus un savu melno statusu.

1 Like

Brāļi paši tādi nekādi, aizbrauc, uzliek mīkstu, mēnešiem nekādu ziņu. Nebūtu mazais Allahs - Bračka no citas tačkas, tas kurš sirdī mells, iekomentējis instagram, domātu, ka vispār esat pagalam :smiley:

2 Likes

Žēl.
Tad būs vien dzīvē tevi jāatrod.

Kāds sakars. Pedejo reiz kad bijam Lv. Mes tak tevi saucam. UN TU, biji tieši tas, kas uzlika mīksto. Gidion :confused:

Labrīt… laikam?

zupa

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.