kurš ir redzējis attack on titan filmu

Normāli izbaudīju filmu, man patika.


Ja, amerikosi varētu paņemti tikai aktierus japoškas domāju, ka sanāktu kaut, kas krietni labāks par JP versiju, bet jp versija nepatika tikai alternatīvais izdomātais stāsts ar mūsdienu tehnoloģijām. Es turu īkšķus holivuda.

cik es daudz maz zinu tad animes tēli ir eiropieši, ka tas notiek kur vācijas apvidū vai ;d Tad jau japāņu aktieri nemaz īsti nederētu ;d

Savulaik noskatījos un protams, visi augstāk minētie trūkumi vai ieguvumi jau noskaitīti, taču man pa savam patika filma. Kad skatījos zināju ko redzēšu, kas būs utt., reti kurai filmai pēc anime/manga ir kaut cik pienācīgā līmenī sižets un par specifekties i runāt nav ko.

Zinot visus iespējamos mīnus es patiesība guvu diezgan labas emocijas pēc filmas un tās laikā. Pat radās vēlme iepzīt esošo pasauli, ko mazliet izdarīju. Bet vēlmi nevis vajadzību. Kopumā filmu varētu vērtēt uz bronzu ar maziņu sudraba apmalīti.

Runājot par Holivudas iespējamo šedevru - ammm… hvz, kas no tā visa sanāks. Var sanākt vai nu “Kaiju” žanra vai atkal tieši otrādāk iesisties pārāk lielā iekš kaut kā… tomēr domājams viņi to darīs pēc pirmā varianta. Un atkal būs brēkšana par whitewashing, atkal fani griezīs vēnas, ka tas nav tas utt un tā joprojām.

Btw whitewashing vai jebko citu atbalstu vien tad, ja tas tiešām nepieciešams scenārijam vai ir vēlme parādīt notikumus “no cita skata punkta”. Vai aktieris spēj paņemt tik spīdoši lomu, ka nav svarīgi - kaut vai zilā krāsā āda ir. Kā piemērams bija GITS vai Deathnote - kur nebija svarīgi, kādas izcelsmes ir aktieri. Scenārijs, tēlojums, režija utt kas veic ne mazu daļu. Tikai otrajā variantā scenāristi pat nepapapūlējas pārrakstīt personāžus, tā vietā “āzijas” manieres ikropļojot uzlika virsū nesaprotamiem tēliem. Tāpēc neuzskatu,

par kaut kādu tūlītēju panākuma atslēgu. Taču ticu, ka " kaiju" žanrā aka spacific rim ft godzzila ft rampage stilā var sanākt kaut kas interesants.

P.S. Joprojām uzskatu, ja Deathnote USA serāls būtu izveidots pēc principa, ka notikumi norisinās citā vietā un laikā teiksim, citas kultūras ietvaros, vien varbūt netīešā veidā, kā atsauces būtu orģināla notikumi vai personāži, varētu tiešām sanākt ļoti interesants darbs kurš tiktu ja ne augsti tad kā nesliktu pavadīšanas laiku novērtēts.