Kopējie Anime ieteikumi

Iesakiet, lūdzu, kaut ko līdzīgu Aoi Bungaku Series un Aku no Hana.

@Magaivers nuuu es teiktu RahXephon, Genesis of Aquarion, nav gluži mans žanrs, bet nu šīs bija pirmās anime, kuras palikušas atmiņā.

Atdzīvinu topic.
Looking for psychological, mystery, sci-fi, dark fantasy types of anime, šo gad vēlos pievērsts vēl vairāk uzmanības šiem tiem žandriem.
P.S. If title has mecha, romance, sports žandrus pls neiesakam :c

1 Like

Princess Principal viens no žanriem ir mystery.
Sankarea, Tasogare Otome x Amnesia, lai gan tur ir arī romantika.
Suzumiya Haruhi no Yuutsu, varbūt.
Denpa-teki na Kanojo, pēc noveles ir divas sērijas kā OVA.
Mayoiga.
Pārējos ko varētu ieteikt skatos tavā MAL esi redzējis.

1 Like

Par šiem zinu, un jau ir priority

Hmmm, I will consider this one.

Ty.

I love my MAL anime suggestions lately. Pilna kaudze ar off-brand anime <3

2 Likes

Ja man būtu jādot suggestion tev tad=

4 Likes

O jā

1 Like

Tgd neko neskatos izņemot jaunos airing. :( Bet pie metīšu pie high priority ones.

1 Like

Gungrave ir ļoti labs. Pirmā daļa man bija 10/10, kad parādijās fantastika mazliet nepatika, bet tāpat must see darbs.
Kā fellow grand blue fans, believe me.

3 Likes

Ok Bye Samurai Champloo and Cross Ange for now and hello Gungrave xD

2 Likes

Must see? really? it was okey, fine, good, etc for me ;d

Thank u

2 Likes

Hmm, samurai champloo arī labs. :thinking:

2 Likes

zinu, especially ending song xd

Ir daudz must see mēsli pat, piem., Mirai Nikki, stabils must see, bet nekā tāda, tpc īsti teikt, ka dēļ tā ka tev bija ok, to nevar pieskaitīt pie must see, nav tas labākais xd

Im blue daba dee

2 Likes

gungrave ir labs, man tik īpaši neaizrāva tāpēc es neteiktu ka must see, bet re ka divniekam gan baigi patika.
samurai champloo yes yes very nice.
nu jā, mirai nikki ir izklaidējoša, bet pilnīgs trash, bet nu es nezinu, es neteikti ka būtu must see trash, idk.

1 Like

pats atsāku šovakar skatīt grand blue. nu ar noskatīju pirmās sešas sērijas otro reiz, lai atsvaidzinātu atmiņu. cerams ka rīt pabeigšu nevis atkal uzmetīšu pauzi xd

2 Likes

Šis, SAO, Akame ga Kill, Guilty Crown tie ir pieskaitāmi pie must see, bet reāli sūdi visi xd Especially Mirai Nikki un SAO

2 Likes

True, bet nu SAO man guilty pleasure. Maybe jo viena no pirmajām anime, ko sāku skatīties. ;D

2 Likes