Konsultācija jauna laptopa iegādei

iesaku pagaidit :slight_smile: kamer bus tas ko velies

Es nesteidzos, vienīgi jautājums vai viņam vēlāk kaut kas saprātīgs būs. :D Mans lenovo variants jau arī nav slikts. Pašam ir vecs un tizls lenovo, nevaru sūdzēties. Vienīgi, kad taisīju ģenerāltīrīšanu, man vajadzēja pilnībā visu izjaukt, lai nomainītu termopastu, bet tas tā - sīkums. :D

@DiviViens ir update?

Vienīgais update ir mana jaunā pelīte. :D Par datoru vēl īsti neesmu izdomājis. Laikam jau ņemšu no edzis šito:
Inspiron 7577 - i7-7700HQ, 8gb, 1tb+128gb, GT1050Ti,FHD, Win Home
900 €

Dators kuru es sev vēlos iegādāties. XD

1 Like

steigites nav kur ipasi domaju driz varetu paradities kaut kas labs :slight_smile:

Ja runa iet par spēļu portatīvo jeb portatīvo kam svarīga veiktspēja, galvenais uz ko tev vajadzētu skatīties ir salīdzinoši laba dzesēšana un vismaz kaut kāds SSD. Ja dators nespēj sevi atdzesēt, kad tas strādā uz pilnu jaudu, tas samazinās CPU un GPU takts frekvences un tu nedabūsi no tā jaudu par kuru samaksāji.

Tavā vietā es atrastu portatīvo sēriju, kas neslimo ar lielām dzesēšanās problēmām un paķertu komplektāciju ar SSD kam pietiek naudas.

Paldies visiem ticīgajiem un neticīgajiem par ieteikumiem. Izvēle ir veikta! Dell Inspiron 7577 (augstāk minētais) it is.

lai labi kalpo

1 Like

This topic was automatically closed after 23 hours. New replies are no longer allowed.