Konnichiwa! -RuTsubasa

Konnichiwa!

Pirms uzsāku aktīvu portala lietošanu, uzskatu ka arī man būtu īsumā jaiepazīstina ar sevi…

Online geimeri, anime forumu biedri mani varbūt jau ir manījuši iepriekš, jo kā RuTsubasa interneta vidē esmu sastopams vismaz 5 gadus. Varbūt kāds no jums arī bijis animeclan.lv biedrs? Ja tā, noteikti, ka esat manu niku manījuši un varbūt esma pat satikusies dzīvē kādā no mītingiem :smiley:

Mans īstais vārds ir Eduards, taču draugi un paziņas sauc mani par Ru vai Ruru, kas ir atvasinājums no mana uzvārda, kuru man piedēvēja mana pirmā Hip Hop deju trenere…
Esmu šobrīd 21 gadu vecs jaunais pasniedzējs un darbadienas aizvadu mācot bērniem un jauniešiem Bboying/Breaking(breiku) un House dejas Cēsīs, kā arī Siguldā, kā arī pats regulāri trenējoties un vingrojot. Esmu jau veiksmīgi beidzis studijas un mēģinu pierast pie pieaugušo dzīves, taču nākamajā gadā plānoju studijas turpināt, iestājoties Policijas koledžā vai LSPA. Esmu mēģinājis ari vairākus sporta veidus, taču pludmales volejbols un cīņas sports ir vienīgie, kas šķita saistoši, jo man kaut kā nekad nav paticis komandu sports.

Laiks ķerties pie lietas! Lielāko daļu brīvā laika pavadu lasot manga, spelējot videospēles, taču anime ir sanācis stipri mazāk skatīties kā senāk, kopš mana draudzene to nosoda :confused:
Vairāk par visu spēlēs es novērtēju nevis grafiku vai gameplay, bet gan stāstu. Šī iemesla dēļ esmu iemīļojis RPG žanru. Par visu laiku iecienītākajām konsoļu RPG es uzskatu Chrono Trigger, Chrono Cross, Drakengard 1,2 un ,protams, Final Fantasy un Tales Of sērijas spēles.
Tomēr ,manuprāt, visizcilākās RPG spēles ir Mass Effect triloģija, jo pabeidzot triloģiju patiesi radās sajūtā, kas līdzinājās tuvu cilvēku zaudēšanu. :expressionless:

Lasot manga un skatoties anime parasti meklēju labu stāstu vai kaut ko, kas radītu “Epicness!” iespaidu. Pirmo reizi ar anime ,šķiet, iepazinos sākumskolā, kad LNT pēcpusdienās translēja Pokemon latviešu valodā. Vēlāk uzzināju, ka anime nav tikai bērnu auditorijai paredzētas multenes un iepazīstoties ar manga, anime un ar to visu saistītu kultūru sapratu, ka esmu atradis kaut ko sev. Par mīļāko mangu es šobrīd sauktu Holyland, taču man nav vienas mīļākās animes, jo tās izvēlos pēc noskaņojuma. Hajime no Ippo, Saint Seiya, Wolf’s Rain, Natsume Yuuchinjou un Musishi ir vienas no manām Top anime.

Vēlu Jums izdevušos šo dienu!

-RuTsubasa

1 Like

atvainojos, par baegu sodishanu, bet tada sajuta, ka tu esi vanas ipashums…

Es tā neteiktu. Senāk pēc skolas vakaros noskatījos kādu episodi - divas, taču tagad pavadu vakarus skatoties serialus un filmas. Nejūtos īpaši slikti, jo mangu varu lasīt arī telefonā, vienīgi anime sanāk skatīties vienam esot :smiley:

Piedod, bet man tevis žēl. Es nevarētu sadzīvot ar cilvēku, kurš nespēj animi skatīties ar mani… v_v

Jebkurā gadījuma Welcome One Of Us! ONE OF US :smiley:

Esmu Mafii The Cat :3

1 Like

Sveiks forumā!

Kad pievienojos latviešu anime videi, visi grupējumi jau bija paspējuši izmirt. Nekur iepriekš neesmu bijis, atpazīt, neatpazīšu. :smiley:

Viena no RPG spēļu problēmām - stāstam stāv priekšā liels apjoms grindošanas.

1 Like

Tas ir viens no iemesliem kāpēc Action RPG ir viens no ,manuprāt, aizraujošākajiem spēļu žanriem - skills nozīmē vairāk kā līmenis + visādi episki momenti. Bioware spēles ir viens no labākajiem piemēriem - Mass Effect(īpaši 3.daļa) ir pilns ar action, labu stāstu un bez grindinga :smile:

*Pāri visam stāv fakts, ka ir svarīgi dialogi ar npc un visas izvēles iepriekšējās daļās ietekmē notikumus nākamajās daļās.

P.S ja nepatīk grind , sci-fi un iet pie sirds martial arts - Jade Empire ir lielisks risinājums minētajai RPG problēmai

Sveicināts šajā barā!

Par Mass effect galīgi nepiekrītu, trešā daļa man bija liela vilšanās, it īpaši beigas un vēl jo vairāk, kad pārspēlēju, lai redzētu citus endingus, BET VIŅI VISI BIJA PILNĪGI VIENĀDI, tik krāsas bija citas!

tolerance…

Es jau neko netolerantu īsti neesmu pateicis :smiley:

tieshi otradi… )))

Es vienkārši izsaku savas “jaukās” domas par pieminēto spēli :stuck_out_tongue: