Konnichiwa cilvēki

Un tālāk ir teksts ar to kas jādara apmēram, lai tur tiktu, lai to redzētu.
Vai arī Tu saki, ka čatā neredz to beztēmas linku pat?

un cik nopratu pēc teksta, viņa nevis viņš ;o

Laipni aicināta mūsu komūnā! Vienīgajā vietā Latvijā, kur karš starp SUB un DUB nekad nebeigsies.

Sarakstīšanās ar kādu ir visas šīs lapas būtība. Meklē esošas tēmas vai veido jaunas tēmas - raksti tajās.

Forumā eksistē grupas un iespēja sarakstīties ar kādu citiem lietotājiem neredzot. Tiesa, noslēgšanās kaitē mūsu forumam, jo traucē jaunu lietotāju pieplūdumam. Eksistē arī viens slepenais foruma stūris, kuram iegūst pieeju piekļūt augstāka līmeņa lietotāji vai Patroni.

Tehniksu pamācību kā lietot forumu var iegūt uzrakstot ziņu @discobot.

Ew…kā tu tik ātri dabūji šos cilvēkus šai grupā

1 Like

Ko tu tieši domā ar “šo grupu”? Forumā ir vairākas grupas, kā arī visus foruma lietotājus var nosaukt par vienu lielu grupu.

Pieņemu, ka pareizā atbilde būtu Nervi, asinis, entuziasms un nauda :smiley:

Heyyyo heyyyo sveicieniens forumā- kādu mūziku klausies?

Anime op😂

This means, - jpop

Ja runa ir par mūziku tad man viss ir vināds

Anime op ir jpop. :smiley: I mean, tas nāk no mēness un tas ir populārs.

1 Like

1440075426134 ko

3 Likes

Es dzīvoju zem akmens un neesmu dzirdējusi ka tā sauc Anime op, bet paldies par informāciju. Tagad zināšu kā īsāk rakstīt Anime op.

Nu populārākajās ir jpop, bet ne visās.

Pats par sevi, ne katrs title var atļauties sev tranda dziesmu iebāzt sākumā. Toties JP ir visai interesanta planēta, kurā tu vari būt nepopulārs un still viss ko tu dziedi ir jpop. :smiley:

1 Like

Cik jums katram ir gadi…jūs baigi daudz zinat

Uz visu ir atbilde šaā forumā :smiley: Protams, ne visi saka patiesību tajā tēmā. :smiley:

Protams, bet žanriski stiepjamos jēdzienos apvienot to visu var. Popularity no gan rietumu, gan austrumu kultūras iegūst tas viss audiovizuālais darbs kopā, kā tas, piemēram, bija ar KDA Pop stars. Tā repa aina.

Es nezinu vai esmu tur uzrakstījis savus datus, jo tas bija sen sen atpakaļ. XD

Es vairāk par tiem Idoliem, kuri Akihabara pagrabos uzstājās regulāri. Īpaša popularitāte viņiem nav. 100-1k regulāro klausītāju. Toties visa viņu darbība ir tēmēta uz popularitātes gūšanu un ne zem kādas citas kategorijas, ka tik jpop, manas baltas ausis ielikt viņus visus nespēj. :slight_smile:

KDA, savukārt ir korejā cepta gaļa un tas viss riot move ir veidots starptautiskiem spēkiem. No sevis minēšu, ka visai labi izveidots, gan vizuāli, gan skan labi, gan tulkojums neliek feispalmot par katru vārdu (kas parasti notiek no kpopa). Principā projekts gribēa bumu un ieguva bumu. :smiley:

1 Like

Cik es tur meklēju neko par tevi neatradu…un man ir slikta atmiņa uz šādu lietu atcerēšanos😂