Komūnas brauciens uz Stokholmu (05.05-07.05)

@Onii_chan, pievērs uzmanību šai rindiņai.

@vriska un @xHorrorGirlx taču jau ir pa 18? :D

Varēs pieskatīt mazo brālīti

man garīgi ir jau 100
bet nē, var mani apsūdzēt tevis nolaupīšanā un nelegālā izvešanā no valsts. nepieciešama notarizēta atļauja tam :D

1 Like

Aizbildnis ir ģimenes loceklis

Vai notāra atļauja

2 Likes

Kā jums tur ar vietām pagaidām izskatās? :sweat_smile:

ka ir ar tadu variantu ka mes paliekm vairak pa 6h ? es veletos pavadit bisku vairak laika cita valsti pa 6 h :stuck_out_tongue:

1 Like

Pagaidām izskatās, ka tieku šajos datumos :slightly_smiling_face:

2-4 cilvēki uz kajīti, paši izdomājam kā sadalāmies. Šķiet jau kādas 3 meitenes ir braucējas. Ja vēl tevi pieskaita klāt, sanāk viena pilna kajīte.

Līdz 20.04 mēģinām noskaidrot cik braucam. Man ir pieejamas 6 kajītes.

Eh kā gribētos, bet nevelk.

Saprotu, bet jārēķinās, ka jāmaksā būs divreiz vairāk, jo man tie 20€ par kajīti ir neskatoties vai braucam kruīzā vai tikai vienā virzienā, pluss jārēķinās, ka būs vajadzīga nauda nakšņošanai, pārtikai, sabiedriskajam transportam un tamlīdzīgi. Pluss ir strādājošo cilvēki, kuri nevar atļauties tik daudz brīvdienu paņemt.

tatad ja pareizi saprotu kajite 20 euro (viena virziena right ?) principa var braukt ari uz ilgaku laiku tikai papildus izmaksas Stoholma ?

Ja mēs braucam kruīzā t.i. 3.04 izbrauc un 5.04 atpakaļ, viss brauciens ir 20€ par kajīti.
Ja brauc uz Stokholmu un paliek tur, 20€ turp pluss 20€ atpakaļ.
Un, ja godīgi, es negribu palikt Stokholmā pa nakti.

Esmu uz jautājuma, bet varētu pieteikties. XD

Mēģini atbildēt uz jautājumu līdz 20.04 lūdzu. :smiley:

Mēģināšu pat ātrāk. XD Arī iečekošu, kas beigu, beigās brauc, lai neesmu mazs awkward smol fry fonā. XD

That probably would be me, ja braukšu XD

3 Likes

Rīt noskaidrošu kas ar 3šo datumu man darās un došu atbildi

Oki. Tagad vairs nezinu vai varēs to datumu dabūt. Izskatās, ka 3.05 uz kuģa uzstāsies DJ exdabass vai kaut kā tml. Rīt piezvanīšu un noskaidrošana vai būs pieejamas kajītes.

Nenozīmīgas detaļas, viss būs kārtībā!