Komūnas brauciens uz Stokholmu (05.05-07.05)

Bija labi, laiks labs un kuģi pat īpaši nešūpoja. Turpceļā it nemaz, atpakaļ ceļā mazliet vienu brīdi pašūpoja. Tur pastaigājām ap ostu.Lielākoties saviesīgi pavadījām laiku.

1 Like

hmm, runājot par bildēm biju pavisam aizmirsis :sweat_smile: ka tādas eksistē. Tātad kā un kur es tev lai nosūtu bildes?

Cheers par bildēm!

Hey, glad to help. :D mani vairāk priecē tā doma, ka es nevienam neuzkritu uz nerviem.

Nākamreiz peldi līdzi. ;)))

Faceboook

Es jau iedomājos @farlien peld blakus kugim uz stoholmu. :sweat_smile:

2 Likes





Very zils

8 Likes

šeit tādas jaukas bildītes parādās, ka pilnīgi gribās pabojāt ar neglītām

2 Likes

Sveiki sveiki visiem …sorry pa tik velos reply …darbs aiznema savu laiku …
Pievienosos parejiem un pienacigi pateiksos @Salody par jauko un briniskigo braucienu ^.^

Paldies @NeptuneFox par kompaniju sad un tad un par briniskigo majas gatavoto edienu :3
Sorry slideniem ka no otras dienas puses pazudu no kaijites…vnk biju pargurusi …gribejas klusumu un mieru …laikam vajadzeja to dienu pavadit gulot tomer ka parejie xD
Toties paldies Krauklnagam par mierigo atmosferu un jauku galdaspelu kompanijas saspeli :)
bildes varat atrast siet:

Esmu prieciga ka vareju iegut ko jaunu savai horror kollekcijai :3:
Also paldies salodijam par jauku slipsi :slight_smile:


@vriska skaistas bildes :)…prieks ka bija vismaz dazi kas iemuzinaja so pasakumu …mans vnk izbaudija pasakumu plus man pirmaja diena vispar telefons nomira ejot uz ostu lol
@NeptuneFox Interesanti cilveki nekad nevar uzkrist nerviem…tikai ieintrige ar savu kompaniju ;)

5 Likes