Komūnas brauciens uz Stokholmu (05.05-07.05)

Jāuzsver, ka reģistrācija beidzas 30 min. pirms kuģa attiešanas, mūsu gadījumā 17:00. Tas nozīmē, ka ostā būtu ieteicams ierasties labu laiku pirms tā.

Kāds vēlas tikties, piemēram, Centrālajā stacijā un kopīgiem spēkiem doties uz ostu?

1 Like

I’m in, tik īsti nezinu kā uz ostu tikt :sweat_smile:

2 Likes

Ok, no Centrālās stacijas būs grupa. Tiksim līdz tai ostai, galvenais nepaiet garām Daugavai. :D

Same here, tālāk par staciju gandrīz neko nezinu :smile: tpc pievienošos gājēju grupiņai :walking_woman::sparkles:

@FlowerChild, @Chise, ap cikiem jūs varētu parādīties Centrālajā stacijā?

Atkarīgs no tā, cikos vajag :smile: tā kaut kur 16:10 (?), bet, ja vajag ātrāk- būšu ātrāk :yum:

Same w me

Labs ir, mērķēšu uz četriem būt Centrālajā stacijā. Baigi daudz laika mums nebūs, bet, ja nebremzēsim, visu paspēsim.

@Salody, mums no tevis vēl kaut kas jādabū kā reģistrācijas numurs, lai varētu veiksmīgi tikt uz kuģa?

Pievienosos centralas stacijas grupai :)

Centrālās stacijas grupa, silti iesaku jums iziet jau 15:30, citādi nesīsieties kā jukuši.

1 Like

kads iemet kur jabut osta :stuck_out_tongue:

Šķiet tur nav daudz izvēles iespēju. :D

es esmu talantiigs
man velprojam nav iisti saprotams ar kadu kugi mes braucam un no kurienes tiesi vins atiet :stuck_out_tongue:

Izlasi so
https://animeforums.lv/t/brokastis-vakarinas/4084/45?u=xhorrorgirlx

1 Like

paldies tatad eksporta iela 3a

1 Like

Tātad, Rīgas pasažieru osta. Jums no manis neko kā tikai biļetes nevajag. Biļetes es izņemšu, par to jums nav jāuztraucas. Labāk būt ostā jau 16:00.

@nyanmarou @xHorrorGirlx @FlowerChild šodien izņemšu mūsu kaklasaites. :slight_smile:
Tikai es būšu mazliet bārdains Cūkkārpas students… :smiley:

3 Likes

Centra grupa tiks līdz ostai pirms četriem.