Komūnas brauciens uz Stokholmu (05.05-07.05)

man ta ari bija ar vienu limes pistoli…man teica ka ta vnk ir beigta…nacas iegadaties jaunu pistoli

tagad mes zinam kur baltija notiek iluminati sanaksanas …diez mes tur varetu tikt ieksa XD XD

bet tā ir jauna?? un vienīgā reize, kad izmantoju?? :D

gan jau atkal mana maģija uz tehnoloģijām un lietām

Tu noteikti varētu pamēģināt un pēc tam mums pastāstīt. ;)

1 Like

Mājupceļā uz ostu šis:


Creepy as fuk.

4 Likes

Ah tad jau ja magija noteikti uzdarbojas xD

Ooo nice… Tik vai varesu stastit jums ka neka iluminati ir slepta organizācija… Viss vienmēr ir slēpts noslepumos xD

es nedrīkstu tehnoloģijām tuvoties :D

1 Like

Nu tu tur būsi mūsu organizācijas iesūtīts spiegs.

2 Likes

Gan jau pats atvilkšu līdzi kādas 3 galdaspēles.

1 Like

Ooo… Slepena misija… Skan niice xD

O. O ka tad ar telefonu… Datoru un parejas mūsdienu ierīces xD

Nespēja apieties ar tehnoloģiju, bieži vien neizpaužas attiecībā pret telefonu. :D

Manai melnajai maģijai ļoti patīk telefons, tā ir vienīgā lieta, kas izdzīvojusi

Ar pārējo… Nu, tur tā interesanti man iet. :D

Un manā gadījumā tā ir īpaša aura, kas pat nepieskaroties ierīcei var to sabojāt XD

1 Like

Pati uz to uzmanību koncentrē. Ja es izsitu korķus, nākošajā rītā jau par to esmu aizmirsis. Lietas tiek saplēstas, bet es tam nepievēršu īpašu uzmanību. :D

Lai gan vajadzētu, jo dzīvoklī ir draņķīga elektroinstalācija ar kuru kaut ko būtu jāiesāk…

darbā iedod iztīrītu datoru, speciāli uzliktu sistēmu priekš manis, viss pārbaudīts un iet

stundu vēlāk slēdzu iekšā un nedarbojas

Grūti nekoncentrēt, ja pēdējā laikā īpaši bieži gadās ar biroja tehniku :D

Pamēģini aiziet ciemos pie sisadminiem, ja viņi mēģinās tevi atvairīt ar svēto ūdeni, tā ir problēma.

Man liekas, ka viņi domā, ka vienkārši stulba esmu. Kā zvanu viņiem tā prasa - a tu pamēģināji pārstartēt? :D

nepareizi uzraksiju VAJAG lai kaads panem alias :stuck_out_tongue:

Varu noorganizēt.