Komūnas 3 gadu jubilejas saiets! - 29. oktobris 2017

Nez kaa buutu ja es atnaaktu - buutu siikaakais no visiem

Liidz cikiem gribi palikt.

es tieši domāju līdz cikiem varu ieraties :smiley:

nāc

Grūti teikt, bet domāju kāds gan jau ierakstīt forumā, kad grupa būs pajukusi. Es pats tur noteikti būšu līdz sešiem.

Nekādu atrunu! Tu ar vienu kāju jau esi AF staff, tev jābūt mītiņā!?

2 Likes

Pats buushu peec darba pirms pieciem.

Izskatās, ka būšu! :smiley:

1 Like

Es te laikam palaidu garām, ap cikiem ir doma pulcēties? Pagaidām neko nesolu, bet, ja sanāks tad varu iet iepazīties, par cik te īsti ar jums neesmu pazīstama. :smiley:

Visjautrak ir kad awkward people sanak kopa un jauna ‘norma’ ir awkward :smiley:

Plānoju parādīties kafejnīcā trijos.

Ne velti pa visu pasauli veidojas geek komūnas. :grin:

@xHorrorGirlx ja es tikšu, šaubos ka varēšu no rīta pavadīt ar tevi laiku :frowning:

1 Like

tad es tur varbūt iešmaukšu kā @Onii_chan iepriekš par sevi rakstīja - stūrī un no malas :sweat_smile:

Jāatceras ik pa laikam pārbaudīt stūrus uz stalkeru klātesamību. :grin:

2 Likes

Galvenais ieraksti te, ka esi atnākusi :grin:

Rakstīt tas ir ilgi, ātrāk pienākt klāt. Jūs mani abi esat jau redzējuši un pārliecinājušies, ka es nekožu.

Ja to tā var nosaukt, man manā pirmajā geek mītiņā bija jāatrod čalis pūlī, kura izskatu es nezināju, vārdu jau aizmirsu un viņš bija ģērbies kosplejā. :laughing:

1 Like

nevar daudz gaidīt no cilvēka, kam nav zināšanu par to, kā komunicēt ar citiem :smiley: mana dzīve ir skumja

1 Like

Būs tev jāiegūst tad jauna pieredze ar mums

Pagaidām darbi iet visai raiti uz priekšu, varbūt pat tikšu :sweat_smile:

Gan jau ar mani būs tāpat.

Šovakar vispār biju nogājusi tai vietai garām, lai vismaz zinātu kur tad viņa atrodas, bet uhh… cik tur bija daudz cilvēku. :sweat_smile:

2 Likes

hmm zel bet nu nekas butu jauki tevi vismaz satikt kaut paakuma …ka neka sen neesi redzet :frowning:

1 Like