Komūnas 3 gadu jubilejas saiets! - 29. oktobris 2017

heheh hey hey apstaties un atpusties jau ar kaut kad vajag savadak ta jau azplostos lidz baltajam pelitem xD

plus runajot par celu parkersanu gribu zinat vai pec sita pasakuma kads iet uz autenes pusi un varetu pakert mani xD xD

Eu eu, a tu vēl sūdzies, ka neesmu aktīva! Drīz tādiem tempiem būs jauna filma-“Meklējot Skyren” :joy:

Nu ja, neviens neliedz. Tici man (dažreiz), es gribu iet uz pasākumu, bet svētdiena man ir neērta diena. Sestdien pēc darba es vēl ietu, a svētdien ir vienīgā diena, kad es varu mēģināt izgulēties. Nu varbūt uz stundiņu kādu i tad pasākuma vidū labākajā gadījumā būšu, bet jūs jau mainat lokācijas. Negribu iet šādā kvestā…

Es ar buushu peec darba, kas ir ne aatraak par 16:30… Ja neviens tur nebuus, pashi vainiigi. Izdzershu glaazi dzeeriena un ieshu prom.

Var gadities ka ari ieradisos :smiley: @xHorrorGirlx Mans vilksies uz vilcienu un varu pievaktet tevi…

1 Like

ja neatradīsies neviens un ja es ieradīšos tad varu pavadīt.

1 Like

Kūka būs?

Ja nopirksi, buus.

1 Like

Es ķip piedāvāju visiem kopā uzcept. :joy:

1 Like

Degustācija arī skaitās cepšana? Ja, jā, tad es piedalos!

1 Like

@Shinigami oo tas butu real nice :smiley:
@kikimuffs kad apmeram tu busi drosi par pasakuma apmeklesanu jeb tas ir kaut kas pedeja briza iespaida???

kopā uzcept: nezinot background situāciju vaicāju konkrētu interpretāciju- vieta, laiks utt

Ja tev ir virtuve, mierīgi.

Man ir koju virtuve,kuru nav žēl uzlaist gaisā. :smirk:

1 Like

Nav jau obligaati jaacep.

Aha, samet kopa visas sastavdaļas un vēdarā gan jau saliksies, ka vajag.

Pāris Selgas cepumu pakas un mazliet biezpiena pa vidu. Garšos labāk nekā izskatīsies. :grinning:

2 Likes

Jaa, to sauc par biezpiena torti. :smiley:

1 Like

yes. atas ir tipiski man :'D
net nu ne… gan jau nedelas nogale precizak varesu pateikt

heheh gan jau nav tik traki xD
okey gaidisu pacietigi tavu gala lemumu :smiley:

1 Like

Your the one to say! Selgas cepumi, baltā nāve!