Komūnas 3 gadu jubilejas saiets! - 29. oktobris 2017

Alternatīvi tā ir iespēja iesākt svinēt svētdien un turpināt līdz novembrim. :smiley:

1 Like

Ja nenotiks LARPošana, būs smagi neizdevies pasākums :////// jsyk :///// mans Pilnīgi Neitrālais viedoklis

Izlausās draudīgi :^0

Pats nepateiktu labāk. Būs mums viens varonis, kuru aizsūtīt kvestā pēc kraukšķīgiem un gardiem dārgumiem.

Ko tur. Ja tu grasies ierasties, tev nav no kā baidīties.

1 Like

centīšos ierasties

1 Like

hey citiem pat nevajag 20 datumus …dazi sak jau svinet lidz ko oktobris iesakas xD xD zina ka lai lidz Novembrim var lenam beigt xD

Ja man kāds atgādinās par to vai pat paķers mani pa ceļam,tad es būšu. :joy:

Ja jau svinēts tik ilgi, kādēļ apstāties? Ziemassvētki nav nemaz tik tālu. :grin:

Pasaki vien kādā veidā atgādināt un tas tiks darīts.

1 Like

Ieskaiti kontā 100 eiro dienu pirms. Tad viņa atcerēsies par tevi un mītiņu. :D

Viņa atcerēsies manu naudu, nevis mani vai pasākumu. :stuck_out_tongue:

Un tad par tevi un pasākumu… :smiley:

Sen neesmu bijis uz nevienu AF pasākumu :’'D un man pat kāds ieminējās, so yeah, if I can, then I will be.

Tā ir iespēja, taču neaizmirsīsim, ka investīcijām sievietēs ir augsta riska pakāpe. :grin:

Es atceros, ka tu parādījies tajā marazmātiskajā mītiņā, kurā visiem nepietika vietas, tādēļ sākumā izveidojās divas grupas, kuras pēc tam saplūda vienā.

1 Like

O jā,tad es tiešām ieradīšos. :joy:

Yeah, es parādījos uz kādām 2-3 stundām un tad braucu mājās :'D

Nolādēts, Mārtiņ!?

Re kā, esi bijis jau viena mītiņā.

Hoho, tieši dienu pirms starpskates zīmēšanā…
Mana ierašanās būs atkarīga no manas cītības un laika iespējām visu sazīmēt ātrāk… :sweat_smile:

Vienmēr laipni. Dabūšu tev jebkuru biedru uz mītiņu, galvenais ir uzzināt cik tavs maciņš biezs. :D

1 Like

Ha ha ha, tie, kurus @Menestrels nosauca, tiem jābūt :joy::joy:
Ceru, ka jums būs jautri!:pusheen:

1 Like

Ja nebuusi, atradiisim un aiz kaajas aizvilksim.

1 Like

Ar tavu notievēšanas palīdzību to drīz vien vairs nevarēs nosaukt par biezu. :D

Es varu nosaukt vēl vārdus, @Skyren.

1 Like