Komūnas 3 gadu jubilejas saiets! - 29. oktobris 2017

Vai tad tas vienīgais dzīves prieks par kuru runāt? Vēl ir spēles, filmas, seriāli, grāmatas utt.

Diskusijas tur īsti nekad neraisījās, bet kādu cilvēku ik pa laikam varēja nocopēt. :D

Pa reizei kad saruna par kaut ko, ko jau esmu redzējis jau tomēr vēl pievienojos tai sarunai :smiley:

Un es apmēram tieši pievienojos un uzreiz pēc pāris dienām arī redzēju Divnieka propogandu

Tu ko? :D

Es jau zinu, ka tā bij :smiley:

nu ko tad jau sodien balsojums nosledzas …pagaidam izskatas ,ka 29 ir parakuma :smiley: :smiley:

Tas ir ļoti labi vieniga diena kad es tieku :slight_smile:

1 Like

Izlaidiet pundurus un atveriet medalu! Mums ir diena!

3 gadu jubilejas mītiņš notiks svētdien 29. oktobrī UniCon Cafe!

@kikimuffs, @DarKray, @Kadiljaks, @vacis, @nika, @xHorrorGirlx, @Kristianux, @Kitsune-chan, @vriska, @anon81076694! Es jūs visus atceros un gribu redzēt mītiņā!

5 Likes

Varbuut piekliidiishu uz kaadu stundu vai divaam.

Veselu trīs balsu pārsvars, nez kāpēc es gaidīju neizšķirtu starp diviem, trim datumiem. :grin: Gandrīz pārklājamies ar helovīnu.

Veicas. Es ļoti ceru, ka neesmu ieplānojis kaut ko tajā datumā. :joy:

Ak tu sirotājs tāds, būtu uzreiz balsojis.

Jautajums viens… cikos?

1 Like

Pirmajā postā jau uzrakstīju.

Domāju no 15:00 un līdz brīdim kamēr ir tauta.

1 Like

Piedodiet atvainojiet mans ķēniņ! Negramatisks mūlāps esmu, būdams akls! ^^

kostīmi?

1 Like

Real time role play games :joy:

Neviens jau neliedz, ka pa manam.

Pārsteidz mūs. :smiley:

tas tā, helovīns tuvu un tematika…eh, nevajadzēja muti vērt vaļā.

1 Like

Tajaa dienaa straadaaju. Kaa arii naakamajaa. Taapeec arii balsoju par sev izdeviigu datumu.

Nu būs vien jāpaskatās :smiley: Iespējams piečāpošu :wink:

hey vismaz pa datumiem nebus vairs jastridas …vel jo labak lielaks iegansts lai pieprasitu no mums kostimus xD you kno apvienot divus svetkus viena :smiley: :smiley:

Daudz pasākumi iekrīt vienā dienā… nu redzēšu, bet apšaubu tikšanas iespēju.