Komūnas 3 gadu jubilejas saiets! - 29. oktobris 2017

Sen senos laikos, pirms trim gadiem tieši oktobrī tika pirmo reizi nopirkts domēns animeforums.lv un kopš tās dienas tas atradies mūsu komūnas rokās. Tobrīd man pat prātā neienāca, ka manu acu priekšā norit vēsturisks notikums un kādu dien man būs jāuztur šī komūna. :laughing: Tobrīd lietojām citu dzini, forums bija tukšs un labākajā gadījumā ar kādiem trīs aktīviem lietotājiem. Esam mazdrusciņ paaugušies.

Laiks to atzīmēt ar sen nebijušu mītiņu! Satiksim jaunas un sen aizmirstas sejas!

AnimeForums.lv 3 gadu mītiņš notiks 29. oktobrī

Norises vieta: UniCon Cafe https://www.facebook.com/UniConCafe/
Laiks: no 15:00

Plāni vēl var mainīties. Ja tas noticis, par to tiks paziņots šeit.

Ja atradīsies kāds brīvprātīgais, varam noorganizēt arī kēki :cake:. Menestrels it neko nesaprot no tortēm un tās viņu nogalinās…


Balsošana beigusies, tās rezultāti:

  • 14. oct. (sestdiena)
  • 15. oct. (svētdiena)
  • 21. oct. (sestdiena)
  • 22. oct. (svētdiena)
  • 28. oct. (sestdiena)
  • 29. oct. (svētdiena)

0 voters

4 Likes

oh… es no 27. okt. nakts līdz 29. vakaram būšu Latvijā (28. okt. aizņemts ar svinībām) apsveru domu, ja šis pasākums notiktu 29… varētu ierasties uz sākumu ;o

Dzīvosim redzēsim kā lems tās cilvēku masas.

1 Like

Pienjemot, ka vispaar ieradiishos, der tikai 14. datums.

Eghh, laikam jau būs jaaiziet, nēsmu jau mēnesi bijis nost no ķīpsalas, vai nu jau cut ilgāk :joy:

Nu jā, pēc pašreizējiem rezultātiem šķiet, ka vēl viens pasākums uz kuru netieku. :weary: Man arī der 14.10, jo no 24.10 būšu darbā… 15.10 itkā arī ir brīvs, bet tad man jāsvin savi gadiņi. :smile:

Ieskaits tik tikko atvērtā AF.


Black bullet koments. :monkey:

3 Likes

Šķiet tu pacel šo ekrānšāviņu ik reizi, kad aiziet runa par foruma vecumu.

Skiet, ka vinu esmu tikai divreiz ievietojis foruma. Tagad un vienreiz bezteemaa. :thinking:

Varbūt arī tā. TS3 zelta laikos mēs vismaz pāris reizes esam šo skatījušies. :grin: Vēl atrodams arī tumši zaļais dizains.

Tumsi zalais dizains bija nice. Man reali patika tas krasas, bg bildes un ipb ar to skinu bija saderigi. :smiley:

Faaaake, jo es pat neesmu neko uzrakstījis :smiley: Lai gan man šķiet es vēl tad nerakstīju īsti neko

Tu vai tad tik atri biji? :smiley:

Es jau septembrī biju

Nakosa gada? :smiley:

Tu varētu būt vienīgais, kas no tiem laikiem te aizķēries. Vai arī es par kādu esmu piemirsis? Pat Mirāža, kas ir sens kā pasaule, reāli parādījās te tikai pēc pirmā podkāsta.

No mazāk aktīvajiem arī simsis, nikola un vacis bija seni lietotāji. Nikolas knb sērgu nevar aizmirst. Viņa atnāca kopā ar vaci.

1 Like

Es jau ar palicis mazāk aktīvs dēļ manas anime skatītprieka zuduma. Ne pilnībā, bet pa lielam. Lai gan vēl aizvienatrodu pa kādam interesantam gabalam, gan no jaunā, han vecā

Es bīju tas jocīgais, kas uzķērās uz divnieka āķa, kuru viņš bija ielicis draugu domubiedros :smiley: Ak Tie laiki, kad draugi vēl tika lietoti… :smiley:

2 Likes