Kādus komiksus lasiet?

Lasu no katra pa drusku: Dark Horse, Marvel, DC, Image, IDW, utt. Sanāk vairāk vai mazāk lasīt prieka un darba pēc. Ar vienu pavismam nelielu soli esmu industrijā iegājusi.

Tikai Fables
http://www.mtv.com/news/wp-content/uploads/geek/2013/06/MTVG-Fables2.jpg

Un Walking Dead. Neko citu arī negribu.

Vajag jaunu sadaļu - webkomiksi!

Jo neviens nav pieprasījis citas kategorijas.* Tradicionāli forumā komiksi atskaitot mangu bijuši nepopulāri. Manga ir tik liela tēma. To likt apakšā zem “Komiksi” roka neceļas. AMerikāņu komiksu kategorija tika pieprasīta.

*Labojums - bija runa par webkomisku kategoriju, to drīz izveidošu.

1 Like

Labi, te varu sākt uzdarboites. Kāds lasīja Batman Endgame komiksus?

Sunstone 5. daļa, kas arī nobeidz galveno arku, bija tikpat izcila, cik iepriekšējie izdevumi.

Beidzot izdomaju pieversties ari amerikanu komiksiem un uzduros sim nesen

2 Likes

Vienu pabeidzu nemot vera ka tik 6 nodalas …welp jakeras pie nakama :smiley: :smiley: :smiley:

2 Likes

Secret Wars tā ur mana miļaka serija no komiksiem,bet vel labak DEADPOOL, es tikai npoirku un jau izlasijusis viņu
Kaut jam vajag deadpool komiks par 15€?

deadpool visi komiksi vai viens? Raksyi PM. esmi irinteresets.

1 Like

Mani arī interesē Deadpool komiksi XD
Un same question - visi vai viens.

1 Like

man ir viens no serijas- Merc of the mounth

Tagad kad esmu pabeigusi skatities Gotemu lidz jaunakai serijai…varu kerties pie komiksu lasisanas ;D

1 Like

Šitie ir labi komiksi, bet stāstam nebija liela jēga kopumā

2 Likes

njaa i quess bet tad atkal ir interesanti paskatities kadas ir vinu savstarpejas attiecibas :smiley:
ka side series ir ok nu vismaz pagaidam …lai gan vel ar lasisanu neesmu tikusi talu …ja atceros pareizi tad moments kur kipa harley quin nolaupija

1 Like

Nu labi, tam es piekrītu. Varbūt esmu mazlie neobjektīvs, jo jau mēnešiem ilgi lasu šādu te dažādu tēlu savstarpējās attiecības, un tās, protams, ir interesantas, dažkārt ir pa maz arī notiekošā, kas ir ārpus - oh that’s cool - sajūtas. Dažkārt pietrūkst gala slēdzieni vai kaut kas noderīgs, bet tad arī es lasu Teen Titan komiksus un tur gan tagad ir juceklis ar tēliem XD

hmm nu ja sadus palasitu ilgaku laiku varbut pasai ari tadi saktu skist bez jegas …tacu taja pasa laika faniem kam tiri interese villain ikdienas dzive -sie komiksi ir ideali …tacu nespej uzturet ilgu lasitaju interesi …pati ari mekleju tiri side series tipa komiksus …it ka gribetu sakt lasit pasu main batman story bet nezinu ar kuru komiksu izlaidumu tiri sakt vai lasit vecos izlaidumus vai meklet tos jaunakos
ugh izklausas traki xD teli ir jau svariga dala no visa un ja tas ir jau jucekli kas notiek ar pasu storyline tad xD

Lasu Rick & Morty.

Update: lasu karaļa avataru.

1 Like

Lasu kā fizisku kopiju.

“Lost at Sea”, autors un mākslinieks Bryan Lee O’Malley (tas kas izveidoja Scott Pilgrim komiksus). Vizuāli viss iekšā ir melnbalts.
Ir arī bišk krāsaināka versija “Lost At Sea: 10-Year Anniversary Edition”, kurā arī ir papildus info, bet to es kaut kad nākotnē pasūtīšu.

Coming-of-age story of a shy 18-year-old female named Raleigh, who believes her soul was stolen by a cat, and the road trip she takes across the United States with several kids from her school that she barely knows.

Tāda pabieza grāmata. Baigi patīk tās izskats, jo liekas, ka rokās turētu grāmatu nevis grafisko noveli. ;D
Ilgi jau tur nav ko lasīt, bet es tā palēnām. Līdz vidum esmu ticis un jāsaka ka es gaidīju bišk ko vairāk, nezinu ko tieši, bet ko savādāk. bet laikam jau ir ok.


Edit: ja kādam interesē tad var šeit arī palasīt, gan melnbaltā veidā, gan tajā nedaudz krāsainajā readcomiconline.to/Comic/Lost-at-Sea

1 Like

Stāsts ir par Tonija dzīvi pirms filmā Scarface (1983) notiekošā.
Šis izskatās kaut kas tāds nopietns.

Stāsts esot par Tonija dzīvi pēc filmā Scarface (1983) notiekošā, ja šis tas notiek savādāk nekā filmā.
Bet šis gan izskatās, ka nav tik nopietni ;D


Šis gan ir nedaudz interesanti, jo šī komiksa veidotājs ir Tsutomu Nihei, tas kas izveidoja Blame! , Knights of Sidonia , Biomega.

@Menestrels @Kadiljaks @Mr_Bunny , tā kā jūs bijāt kuri tur ko taisīja ar Blame! podkast, varbūt jums varētu šis interesēt. http://readcomiconline.to/Comic/Wolverine-Snikt

2 Likes