Ko Tu šodien darīji?

spraita/minerālūdens pet pudeles?

Es ar pa to iedomājos, bet neceļas roka pirkt limonādes tikai dēļ tā, jo baigi tās nedzeru. Kautk āda caurspīdīga dokumentu mape varētu strādāt

1 Like

Ir arī minīts zaļā pudelē, un man pat liekās bija forša tekstūra

progress ir liels, tagad tik grīdai flīzes nedaudz jāpatonē, jo pēc blackwash un drybrush baigi duļķains palika…un kiberpankainas gaismas…un miniatūrie dekori, kas man visticamākais būs jāpasūta internetā

kādam nav lillā, rozā, violetas elektriskās tējas sveces ko vairāk nevajag by any chance? would be much appreciated

Pirmā diena pēc atvaļinājuma…bija tiik grūti no gultas izrāpties, ej tu nost

current state of the project

7 Likes

Neesi apsvēris to jau darīt plašāk un pēc tam pārdot kādā “Etsy”?

Tad ir lieka papildus spriedze, ko man, vismaz pašreizējā darbā strādājot absolūti nevajag

+man, velns, foršu atkritumu beigsies. Piem tajā…nondescript industrial thingy labajā stūrī vien ir 2 zīmuļasināmie, bateriju sadaļa no tv pults, 3 pogas, lego nosecone fragments un 2 riteņi no lētas ķīniešu rotaļu mašīnass ko manuprāt vairs neražo

++ man vēl jāuzaudzē skills pirms varētu kko pārdot cilvēkiem. tad kad būs tāds reālisms kā gredzenu pavelnieka miniatūrajās pilsētās, tad varētu par etsy domāt

Šodien kolēğe palūdza uz biroju aizbraukt savākt pasūtītās lēcas un aizvest uz darbu, uz turieni braucu, viss pēc saraksta, atpakaļ braucot, 7. tramvajs divi pēc saraksta nebija, aizgāju kur 4. trolejbuss, arī tas 3 minūtes kavē…

Šodien sasniedzu savu fitnesa mini mērķi. Pirmo reizi kopš vidusskolas noskrēju 5k

4 Likes

Šodien bija neliels kulinārais izaicinājums

• pagatavot vakariņas tikai no tirgus produktiem. Rezultāts, cepta selerijas sskne ar marinētu vistas fileju un biešu sulā marinētajiem kāpostiem. Saldajā zemenes.

Sakopu dzīvokli, bkji pakrāsoju, sapratu ka esmu iesnas saķēris - liels paldies, Latvijas pavasari

Rīt uz lielo domi būs jāiet

3 Likes

Šodien ar draugu būs diena mājās, spēlēsim A way out, ēdīsim gardumus un dzersim Kane’s bubble limonādes :smiling_face_with_three_hearts: :face_holding_back_tears:

1 Like

Nevienu forumieša vēl nav…XD

1 Like

ne ar tādu attieksmi, nudge, nudge. :wink:

Jau izmukām no ēkas, mūs vajā cietumsargi, uztaisījām pauzīti, aizbrauksim pie viena paziņas, draugam kaut ko no viņa vajag :sweat_smile:

Tik tuvu un vienlaicīgi tik tālu. :D

Mums bij cilvēki no ludzas, liepākas un lietuvas. You have mo excuses

Gremdējos aizvadītās nedēļas piedzīvojumos un sāku izjust baigās lomkas, atgriežoties pelēkajā ikdienā. Bija tik labs koncerts-Me and that man…

4 Likes

Man ar lomiku un āmuru skriet pakaļ???

Ne jau tā. Nevienu no tiem par AF lietotāju nesataisīji?

1 Like

Es tikmēr baudu padomju garu.

3 Likes