Ko tu domā par Ezīti Miglā?

Ezītis Miglā ir vietējais hibrīds starp bāru/kafejnīcu/restorānu. Tas pie mums ir tik populārs un izplatīts, ka to varētu pielīdzināt Lido tikai bāru starpā. Pa dienu tas līdzinās kafejnīcai ar ēdienu, taču vakarā nomainās publika un vēlmas - tam kļūstot par bāru ar ēdienu. Dzērienkarte un ēdienkarte ir gana standarta, taču ar sauju Ezīša oriģināl piedāvājumiem. Kā arī pēdējā laikā manu, ka vienmēr ir pieejama mazāka sezonālā dzērienkarte.

Kāpēc tas ir tik populārs un kādēļ patīk tev?

2 Likes

Ezītī miglā man notika atklāsme, ka pie mums var ne tikai dzert, bet arī dzer un ēst vienlaicīgi vienā vietā. :joy: Kaut kā manā vietējā dzīvē pirmstap bija vienmēr jāizdara izvēle starp dzeršanu vai ēšanu. Tās lietas nemēdza vienlaidzīgi pastāvēt abas kopā. Arī bez dzeršanas tur ir ok bezalkoholisko dzērienu klāsts. Beigās tas Ezītis sanāk ļoti universiāls un tagad jau pierasts.

Man pats vizuālais noformējus nekož acī, bet arī neiedvesmo. Ir redzētas gan skaistākas vietas, gan arī hipsterīgākas.

Lieliska vieta kur pavadīt laiku ar draugiem. Tas nav klubs, tas nav konkrētu žanru bārs…vai visp tas skaitās kā bārs? Vairāk kā kafūzis.

Ir galdaspēles, mūzika normālā skaļumā un daudz vietas kur izplesties palielākam draugu lokam.

Gaismiņas un interjars ir hipsterīgs…thats why I like it. Ja kafūzī ir gaismiņas un sēžamās palodzes - im hooked :blossom:

3 Likes

Ērts un samērā draudzīgas cenas. Ēdiena kvalitāte arī pieņemama. Tomēr jāsaka, ka vasarā patīkamāki šašlika bāri.

1 Like

Nekad neesmu redzējis, ka tās kāds spēlētu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Man patīk ēdiens tur :D

Mēs spēlējām Alias, neko tu neatceries)

2 Likes

man patika telpu iedalījums, pat, ja sanāca kādam sprauktiem mums garām, nepazuda mazā atmosfēra.

2 Likes

Pat neesmu bijis nevienā tādā iestādē, šašļikus paši cepam mājās

1 Like

Mēs neskaitāmies! :zipper_mouth_face:

Bet es neteiktu ka esmu baigais ezīša fans, ir patīkami protams, bet nav tā ka ezītis ir būtiska dzīves daļa man.

Man jau arī ala patīk, tur tāds ritīga viduslaiku tavernas atmosfēra, bet tiklīdz sākās dzīvā muzika aizmirsti par jebkādām sarunām.

Ezītis noteikti nav trakākā izvēle skaņas ziņā. Ja nu vienīgi nepaveicas apsēsties pretī skaļrunim piektdienas vakarā.

forši ir tas, ka Ezīšu ir daudz un tādās ērtās vietās, cenas draudzīgas un ēdiens man garšo :ok_hand: tautā runā, ka Uzvaras pieminekļa vietā ar vajag Ezīti ;DD

2 Likes

Kāpēc?

12 posts were split to a new topic: Vai @Jua jāierodas uz saietu Rīgā?

Mēs to darām visur.

Ezītis mani nereti vilina tieši dēļ atmosfēras. Ir kaut kas tāds zināms un savs viņā. Mājīgums varbūt varētu pat teikt.
Cenas un garšas kārpiņas ar nav vīlušās, vismaz ēdienā.

Neesu bijis tik daudzās šādās iestādēs, lai veiktu labu salīdzinājumu, bet EM ir tīri ok vieta. Cenas ir apmierinošas un dzērienu un ēdienu izvēle ir pietiekama. Vismaz man tāds iespaids ir. Un līdz šim cilvēki, kas tur strādā arī liekas forši.

Manī rodas dziļa vilšanās katru reizi kad cilvēki iet uz Ezīti Miglā, bet nekad nav redzējuši pašu multeni. Kā viņi uzdrošinās.

3 Likes

es zinu nenormāli stulbu joku par ezīti, kurš iemācījās elpot pa dibenu, apsēdās uz celma un nosmaka

i’ll see myself out :vienradzis:

5 Likes