Ko pašlaik klausies?

1 Like
2 Likes

Saprotami.
Laigan šajā es īsti vokālus nekur nedzirdēju. Laigan visu 100% nenoklausījos. Lielu daļu no sākuma līdz vidum un tad kaut ko starp vidu un beigām, jo pāris brīžos aizmigu gan pie pc gan gultā xd
Laigan arī šis pagaidām vienīgais UK dubsteps kuru esmu tā klausījies.

Bet pirmīt paklausījos GTA 3 un LCS Drum N Bass radio staciju MSX bez MC murmināšanas pa vidam. Ir vietas kur pierasts, ka šis ko pasaka, bet tomēr ir tīkami dzirdēt tikai mūziku. Un jāsaka, ka MC vokālu neesamības dēļ es pat vairāk saklausīju tos ritmus un pārējo kā tā mūzika ieiet.

Man vairāk saskarsme bijusi ar UK dnb, par cik pie zināmām pasēdēšanām aiziet rave mūzika. :D Tādēļ saku, ka viņiem ir nice dnb un dubstep, bet nepatīk tā viņu murmināšana, kas ir ļoti raksturīgi tieši viņiem.

1 Like

MSX FM nebija manā radio topā, kad spēlēju GTA 3, jo mūzika un vokāls likās sviestains. Bet cik uzmetu ausi, tomēr likās tāda interesanta tās enerģijas dēļ (nekā Rise FM).
Bet nu tagad jau pailgu laiku esot ar ausi iekš Drum and Bass, man MSX stacija patīk.

GTA 3

LCS

Un iespējams, ka man labāk tīk LCS stacija, jo tā ir tāda, tā teikt, maigāka, kamēr GTA 3 stacija ir tāda smagāka tajos bītos.

Bet nu kā Divniekam minēju, tad šovakar paklausījos šīs abas stacijas, bet bez MC jeb radiovadītāja “MC Codebreaker” murmināšanas pa vidam dziesmām. Un tas pat ir ļoti patīkami. Un jāmin, ka man šoreiz laikam labāk tīk GTA 3 stacija nekā LCS. ;d

GTA 3

LCS

1 Like

van piiis
van piiis ir iiists

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like
2 Likes