Ko pašlaik klausies?

Current mood: addicted to stress in order to get things done.

2 Likes

Ak dievs, Blūms ar savu tizlo repu projektu. :smile: Lai gan viņi ir sorta dīvaini, New wavy ir laba kvalitāte, un tos čaļus pazīstu, reāli piedūrīgi džeki! :smiley:

Es viņus tā attāli pazīstu, jo esmu anti-sociāls. Blūms vispār bija pārsteigums, jo no Traumatized uz Velnezers un tad uz New Wavy. Pavidu STD man reāli patika.
Man šis gabals vairāk patīk, jo tur ir noisy daļas. Bet jāatdzīst, viņi ir diezgan labi.

1 Like

omg, no no no no no no no, why :expressionless:??? that’s cancer.
where’s a dislike button !!!??


p.s. Godsmack jaunais albums “When Legends Rises” ir beidzot iznācis.
Youtube bija ielikuši pāris dziesmas savā kanālā, vismaz man pie vairākiem video rādījās, bet paņemot tās, rāda ka bloķētas manai valstij atkal xd un nerādās viņu kanālā tāpēc.
Bet spotify ir pieejams albums.
1 reiz visu noklausoties jāsaka, ka albums ir labs, it kā smagums ir bišk jūtams šur tur, bet pa lielam tomēr tāds vājāks albums, pietrūkst smaguma, vai drīzāk pietrūkst rupjuma, nezinu kā pateikt ;d Varbūt ir jānoklausās vēl un vēl un tad iepatiksies vairāk, bet man liekas, ka šis nedabūs tik daudz replay no manis kā pārējie albumi ;d

2 Likes

Dun worrt - noise metlālists for life. XD Bet Blūma stāsts un muzikālais ceļojums bija diezgan jestrs.
Spotifaju nelietoju, bet pie tuvākās iespējas noklausīšos.
Tagad arī mazliet esmu uzsēdies uz Blind Gurdian.

man patīk kas tāds un papildus kad zīmēju visu šo klausos im a wierd bean i know uwu;;;

1 Like
1 Like
1 Like
3 Likes

0:00 Discombobulated
2:10 Chamomile
4:16 They/Them

1 Like

Nezinu, vai kāds ir jau postojis dziesmu, bet man tā patika vienu monentu

Btw 5k comment

1 Like