Ko pašlaik klausies?

Ooooo… šo es arī kādreiz velējos noskatīties, bet tad kaut kur lasiju ka nav vērts skatīties un tā arī nenoskatījos o.o
Kāda tad viņa īsti bija? :3

hmm runajot par nav verts ,katram ir sava gaume tapec es nekad neklausos tadus cilvekus kuri kaut kam saka ne vispirms pats izmegini un tad skaties ka ir
bet hmm kada vina ir nuu sava veida vina ir ka muzikls jo visa sava darbiba skanes kada dziesma kuru kads no teliem dziedas nedaudz romantika un komedija …man ja godigi gribetos turpinaju lai redzet ka vini dzive izvertas pec tam
runajot pa animaciju vai es redzejusi so ari:
Monster in paris

ari lidziga pec satura daudzas vietas tas ir rekomendacijas viens otrai jo muzikala satura

1 Like

Lūk it kā tieši kritika bija par mūziku, un to ka viss bija pārāk paredams, bet es vairs īsti neatceros :smiley:
Un viss ko es biju redzējusi no tās franču multenes ir tikai šī dziesma XD

hmmm nez man muzika patika bet nu ja beigas ir ka ir varbut ari ir paredzami bet skatoties es jutos ta -nu kaut ta butu …it ka tada sajuta ka tu tiesi velies lai beigas tadas ari ir :smiley: :smiley:
ta multene ari interesanta sava zina miliga ja ta varetu teikt :smiley: :smiley:

1 Like

https://soundcloud.com/prod-coldturkey/posted-1

1 Like
1 Like

hey @jua
sitas skaneja rainbow-taishi bloga :D iepatikas
vinam vipar tads chill lists :) ka tev patik?

1 Like

8 posts were split to a new topic: Vēl viens off-topic :smiley:

1 Like

you kidding me …they are most awesome guys i know :smiley:
look another song

es te visu dienu varetu tev ar viniem piespamot …tikai es jutu ka e atri vien norautos no kada banu lol xD

1 Like

nezinu, kā es šo atradu, bet garastāvokli pacēla.