Ko pašlaik klausies?

Loti daudz veci un cringe memi ieksa bet nu dziesma pati par sevi :fire:

2 Likes
1 Like

1 Like
2 Likes

Dziesma ir ok but the video… Japan just has the subjectively best stuff sometimes.

Pašlaik nē, bet pirms pāris stundām šo.

Bija patīkami.

Bet pirms pāris gadiem Rēzeknē bija daudz daudz labāk.

Ko pašlaik klausies? - #3082 by Enemijs
DaGamba koncerts - #2 by Enemijs

Biju manījis afišas viņu nesenākiem koncertiem (ap laiku pirms covida), ka šie izmantos Rammstein mūziku savā izpildījumā.
Šoreiz kādas 2 dziesmas izpildīja no tās koncert tūres.
Bet man vairāk pārsteidza un patika ka tika viņu stilā izpildīta “Rage Against the Machine - Killing in the Name”.
Bet ar paspīdēja 1 vai divas ABBA dziesmas un kāda Latviešu dziesma, tik neatceros kura.

Bet nu jā, koncers bija tīkams, bet ne tik iespaidīgs kā toreiz senāk, jo nu ar nebija nekādu viesmākslinieku un ar viss norisinājās estrādē nevis koncertzālē.


Redz ka internetā ir izpildījums Killing in the Name dziesmai.

Bet nu dzīvajā bija jau daudz labāk ;d

2 Likes

Got another rec from youtube with this song cover… Im not even mad about this one

Yeah… pretty ironic that the group is called “Loveless”, cuz I love this song very much so…

1 Like

Vienreiz nejauši spotify šim uzdūros, un kopš tās reizes man tas ir playlistē…

3 Likes

I’m obsessed… Bērnībā patika, but had no idea kas dzied. Nesen nejauši atradu.

2 Likes

Riktīgi uzsēdos uz Architects. So amazing. Love it

Kādu laiku atkal esmu uzkritis uz City Pop viļņa.

Telefonā ir vismaz 8-10 City Pop kompilācijas, bet parasti patīkami es noklausījos tik 2-3 un tad pārejās sāka man garlaikot, par daudz, pārāk mierīgi. Bet tagad jau vienu otru reizi, varu darbā vienu otru dienu no vietas klausīties visas tās kompilācijas ar smaidu uz sejas.
(Laigan šīs ir albums nevis kompilācija ;d)

Piektdienas vakars, Džons un Lana Del Ray :cowboy_hat_face:

1 Like
1 Like
1 Like