Ko jūs teiktu par ikmēneša anime diskusiju?

Cik jauki būtu ja 1x nedēļā konkrēts daudzums cilvēku savacas pie gigantiska tv kadam mājas un skatas 12 vai just half of anime uz clock un komente ep beigas utt… Un tas viss livestream xD

#Draudziba #Tuvība #Viedoklis

Jā nereāla ideja…bet pasapņot nav aizliegts.

6 Likes

Šis, nu kaut kā tā arī varētu. Tad varētu uztaisīt apskatu kā enemijs teica, un diskutēt tur. Protams šis viss ir tikai ideja un jāskatās cik daudzi to gribētu. ^^

Nesanāks, jo daļa gribēs skatīties ENG Dub, daļa ENG Sub :smile:

3 Likes

Un tas tieši arī var traucēt tam online kopīgai skatīšanai, ja grib skatīties vienā un tajā pašā vietā.
Vienīgi tad sanāktu, ka katrs skatās kur grib, piemēram kissanime, lejuplādētu no torrenta, youtube ;d utt., bet tik visi sēž ts3 , discord , skype utt kur ērtāk, un vienlaicīgi uzspiež play uz savām animēm ;d

@Menestrels teica, vislābaiks būtu, ja izvēlētos mēneša Anime. Nedēļa var gadīties par īsu, jo varbūt ir iesākta kāda cita Anime un jāpabeidz tā pirms sākt jaunu vai sanāk kādi citi plāni un nesanāk, tad skatīties.

Kopīgās off-brand anime diskusijas arī vjg, bez tā nekur.
Easy one month līdz 24 episodi, sākam ar Pupa or Boku no Pico, jo sākumā vienmēr masterpiece ir vaidzīgs, to ar figņu sākt negribas.

Tantiņas izsauks policiju, ja pamanīs, ka dzīvoklī izveidots anime pritons. :D

Priekš šī būtu banāli vajadzīgs televizors un telpa.

@JunkLado Marts jau iesācies, bet varētu jau Marta Anime izvēlēties, kādu ap ~12 epizodēm, līdz Sestdienas vakaram, tad visi iesaka kādus Anime, ne bezgalīgu sarakstu, ne vairāk par 3, tad jāuztaisa aptauja un līdz Svētdienas vai Pirmdienas vakaram nobalsot?

Katrs pasaka (max. 2) savas izvēlētas anime līdz sestdienas vakaram, un tad poll ar viņām līdz pirmdienai? Varētu. Tad vajag uztaisīt topic, lai var tik teikt, ko kurš grib, un pēc tam poll tajā pašā thread.

Piemēram: Ikmēneša anime diskusija #1: Ko skatīsimies?

1 Like

Jā, taisi, tad tēmu, tik varbūt Ikmēneša anime diskusija: Ko skatīsimies?, var vienu tēmu tam visam, nevis katram mēnesim atsevišķi.

1 Like

Whoops. Jau uztaisīju topic.
Pēc manas idejas sanāktu katru mēnesi uztaisīt 2 topic. Priekš balsošanas, un diskusijas.

1 Like

Jā pamānīju :smiley:
Nu to #1 var noņemt. Pēc tam, kad būs otrs mēnesi tur pat tajā tēmā varēs turpināt, lai netaisīt liekas tēmas.

Labi ^^

Kad tiks nobalsots un izvēlēta viena Anime, tad kādam vajadzēs uztaisīt atsevišķu tēmu par to Anime kur, tad varēs diskutēt.

Jā, tieši tā.

Un tēmu tad uztaisa tas kura Anime uzvarēja balsošanā.

2 Likes

Haha~! Laba doma ^^

Lai gan, vai mēs pašam poll taisam savu topic, vai arī vienkārši to poll liekam zem tā paša “Ko skatīsimies?” topicreply.

Domāju zem tā paša

A post was split to a new topic: Vai tiešām katru mēnesi jāveido jauna tēma forumā?