Kemonozume [17+]

#Kenomozume

Žanri: Action, Romance, Supernatural, Demons, Horror, (es personīgi iedalītu arī Drama, Thriller)
Auditorija: 17+
Treileris: https://youtu.be/J3AvlxZBMXU

“Līdz ar cilvēci pastāv cilvēkēdāji-briesmoņi “Shokujinki” pret kuriem cīnoties ir izveidojusies organizācija-grupējums “Kifuuken”, kas spēj nogalināt šos monstrus. Toshihiko Momota ir organizācijas vadītāja dēls, lielisks cīnītājs un potenciālais amata pārņēmējs līdz satiek skaistu meiteni Yuka, kurā iemīloties no pirmā acu uzmetiena tiek sagriezta visa viņa pasules uztvere un pati pasaule apkārt…”

Pirmais, anime ir veidota skiču stilā, kas spēj nobiedēt pat animes veterānus ;D,tiekot tam pāri, vari izbaudīt labi pieskaņotu mūziku (hipsteranimei xD) ar emocionālu un spraigu stāstu, kas spēj sniegt ļoti daudz 12 epizožu laikā.


Avots: https://myanimelist.net/anime/1454/Kemonozume

4 Likes

Šī anime manā acu lokā nonāca pateicoties Misty Chronexia youtube kanāla ~savdabīgāko vizuālo stilu animju dēļ (ja nejaucu topus) un esmu priecīga, ka vispār uzzināju un nolēmu noskatīties; k.gan bija smagi to skatīties - pie pēdējām epizodēm skrēju pie sava vīrieša uz pleca paraudāt, lai tiktu pāri tām skumjām, kas bija stāstā XD

Beigas ir suuper-duper jaukas tā ka nav nekāds School Days ^___^ (salīdzinoši, HAHA)

Tikpat kā vairs neko neatceros no redzētā, bet 8 ieliku.

Es biju šo animi iesākusi kaut kur šī gada vidū un šdn atminējos, ka neatceros vai beigas esmu redzējusi, jo @jods ar mani vairs negribēja to skatīties pie kādas 10ep, jo teksts jālasa, stāsts paliek depresīvs un jo vairāk viņam besīja zīmēšanas stils visu laiku :smiley: tā nu par to, ka MAL biju atzīmējusi, ko esmu redzējusi, varēju noskatīties līdz beigām un pirmo emociju iespaidā arī ieliku 8 xD

Tādu zīmēšanas stilu ne katru dienu var redzēt. Būs jāskatās. Esmu pat pārsteigts, ka pirmo reizi dzirdu par šo seriālu.

1 Like