Kaut kas par kaut ko

Nu sveicināti!

Takā cilvēki vairāki te uztaisījuši savas sveicināšanās es ar izdomāju kaut ko tamlīdzīgu uzšmorēt.
Pēdējos gados visur tagad esmu zināms kā Mr_Bunny, bet nu sauc mani katrs savādāk :D

Tātad vispirms par sevi ārpus foruma un interneta – Sauc mani Toms Vīksna un pašlaik esmu 21 gadus vecs un esmu pavasara puika, jo svinu dzimeni aprīlī. Kopš dzimšanas līdz vidusskolas beigšanai dzīvoju netālu un arī pašā Lielvārdē, kur arī pabeidzu vidusskolu. Līdz vidusskolas beigšanai spēlēju tenisu un ziemā hokeju nedaudz, vasarā arī patīk uzspēlēt volejbolu.

Pēc vidusskolas izdomāju iet pēc augstākās, tā nu aizgāju uz LLU Datoriem saistītu tēmu, bet pēc gada izdomāju, ka ar datoriem man negribas un aizgāju uz to pašu LLU, tikai šoreiz enerģētiku (mācos par siltumu un elektrību), šogad tur jau otrajā kursā esmu.

Runājot par tēmu tad skatos tikai anime, mangu gan neesmu sācis lasīt, bet to nemaz arī īsti negribas sākt lasīt. Anime sāku skatīties kaut kad vidusskolā, kad biju baigi slims un nebija ko īsti skatīties, tad atceroties, kaut kad agrāk, ka pa Jetix bija multene, kura izskatījās interesanta, izrādijās tas bija Naruto un tā arī sāku to skatīties. Naruto abus noskatījos vismaz 2 reizes, jo nezināju vēl, ka kaut kas tamlīdzīgs ir un baigi patika, bet drīz pēc tam noskatījos jau Bleach, One Piece un tad Fairy Tail tie gan tādi nenopietnie un par laimi vispirms noskatītie bija. Pēc tam kaut kā uzzināju par Death Note un pēc tā gan pavērās saprašana, ka tur varētu būt tomēr kas vairāk, tā arī sāku pa nopietno skatīties. (Starp citu visus lielos anime esmu redzējis vismaz 2 reizes :D , izņemot DB, to nemaz neskatīšos)

Tie, kas mani pazīst jau laikam zin, kas man patīk, kas nē, bet nu pateikšu arī vienkopus :D .

Tātad man ļoti nepatīk haremi (tik kādus 2-3 esmu noskatījies un to ko esmu redzējis ļoti nepatika) un bezjēdzīgi pārbāzts ecchi (vienīgais ecchi, ko es atbalstu ir kā piemēram iekš Shimoneta). Man vēl ne īsti iecienīts ir mecha, bet nu tur jau pāris skatāmus gabalus esmu redzējis takā tas sāk šķist skatāms. Arī nepatīk tas dumjais anime romance, kurš ir galīgi pārspīlēts, ja būtu vismaz nedaudz reāls tad varētu būt nedaudz interesants vismaz… Ā, pareizi, arī tie loli un siscon lietas šķebina.

Man ļoti patīk labi smejamie gabali, gan parastās komēdijas, gan parodijas. Ļoti interesanti šķiet arī labi psiholoģiskie un filozofiskie gabali. Pēdējā laikā ļoti gribās redzēt anime ar labiem stāstiem, jo tie parastie ar caurumiem sāk baigi spiesties acīs. Esmu arī tāds, kurš par dažiem gabaliem ir nedaudz safanojies un var pievērt acis vairākām caurumainām vietām stāstā khem, khem Tokyo Ghoul.

Pāris no iecienītākajiem gabaliem –
Rainbow, Hyouka, Shigatsu wa Kimi no Uso, Gintama Ir vēl daudzi citi gabali, kuri man ļoti patīk, bet nu šie visvairāk man izceļās, vismaz pašlaik.

Manu anime listu var atrast šeit : Mr_Banijs's Profile - MyAnimeList.net
Un arī ja liela interese lūk ir mans kissanime profils : https://kissanime.to/MyList/563424

100 kartupeļu, ka esmu kaut ko interesantu nepateicis, bet nu jā +/- kaut kas ko jums palasīt :D

Ja jums kādas problēmas, tad mans istabasbiedrs Tamāra(Samāra?) jūms sados…

6 Likes

Sveiks forumā :raising_hand: Cerams ka Tamāra(Samāra?) nevienam nesados :smiley:

Tas ir atkarīgs kā uzvedīsities :smiley: Un tā ir tā meitene itkā no Apļa nekādīgi nevarēju atcerēties pareizo vārdu :smiley:

Oho, nu ta beidzot! :smiley: Un neesot viņam ko rakstīt :smiley:

1 Like

Ooooo… I see :smiley:

Čakra atvērās sākot rakstīt :smiley:

1 Like

Didn’t read lol. :smiley:

1 Like

Bet klausos.

Scum rebel :smiley:

1 Like

čiau!

lol :smiley:
esi sveicināts! :smiley:

1 Like

Nu ta beēēēēēidzot!
Čau Bunny :smiley:
Ceru ka mēs atkal varēsim cilvēkus šippot kopā kādā meetup ;D

Ar Tokyo Ghoul kā ir tā ir, mangu vien atliek lasīt. Sveiciens tev un Samārai forumā ! :grin:

Sveiks!. Gandrīz par šo aizmirsu, sasveicināšanās drudzis pārņēmis visu forumā. :smiley:

Protams, kaut kad jau man arī vajadzēja uzrakstīt :smiley: