Kas tas ir par anime?

Tikko googlē uzgāju ļoti labu gifu, bet nezinu no kuras anime tas ir. Vai kāds var man palīdzēt ar tās nosaukuma atrasšanu? :sweat_smile:

1 Like

Oooo… kaut kad vēlējos noskatīties šo anime tik problēma tā pati neatceros nosaukumu XD

man patika

ja kas neiespaidojies no tā gifa, tā nav nekāda horror baigā supernatural ar enģeļiem. vairāk slice of life depressing.

2 Likes

Woah paldies ^-^)/

Tas brīdis, kad visiem ir MAL un tad parādos es, kas visus anime to watch saliek notpadā xD

asda

3 Likes

Kamēr es neuzzināju par MAL man pilnīgi tas pats kas tev bija notepad ar 100 animēm atliktām un liku x pie tām kuras noskatijos.

1 Like

Man kkā sev negribās MALu

es ta viņu turu tikai priekš sevis, kā history kaut kādu.

1 Like

you are not alone Brudah!

2 Likes

Tāpat kā es. Es ar agrāk rakstiju sev piezīmju blociņā ko noskatījos, lai sekotu līdzi tam daudzumam, ko noskatījos, bet tā kā ir MAL man nav nekas jādokumentē.

(edit) P.S.: Kaut gan jautājums jau ir atbildēts, es tik un tā atbildēšu: Šī anime ir Haibane Renmei. Ļoti laba anime, vismaz manuprāt. Iesaku noskatīties.

1 Like

Do you know da wae? :smiley:

1 Like

Only tha fake way
Spit on it brothas
spits

Mmm… šis topic varētu būt labs uzmini anime cheat… bļ, aizmirsu ielikt bildi tur… xD

1 Like

Paldies :3

Omagad same, MAL izmantoju tik, lai atzīmētu ko noskatījos pati priekš sevis, bet mans need-to-watch-list joprojām atrodas manos notos. :smile:

Un tāpat kā @Magaivers, es ar zvaigznītēm atzīmēju :smile:

1 Like

Ir noskaidrojusies nezināmā anime.