Kas ir jūsu mīļākie ļaundari? 😈

Man tikko radās doma, ka katram no mums ir viens vai vairāki anime/filmu/komiksu/vienalga varoņi, kas bieži vien pārstāv to labo pusi. Bet kā būs ar ļaundariem? Ne reizi vien esmu dzirdējis, ka cilvēkiem patīk arī ļaunie personāži.

Tātad. Kas ir jūsu mīļākie ļaundari? Kā viņi izskatās? Kāpēc tieši šis personāžs jūs piesaista? No kurienes tas nāk (manga, anime, filmas, utt)?

Savulaik Crowley no Supernatural. Piesaistīja tas, ka tāds žuļiks (King of Hell kā nekā) ar good sence of humour :joy:
Pa lielam ļaunum ļaunie nepiesaista. Vienmēr tas būs ļaundaris, kas komiski attainots un/vai uztaisīts labs back-story, ka jūti viņam līdzi.

Tagad skatos Boku no hero academia trešo sezonu un mani ļoti piesaistīja šis ļaundaris:

Patīk tieši tas, ka tas izstaro to agresiju un savu ego cik maksimāli vien var. Kā arī ļoti iepatikās viņa izskats dēļ ķermeņa uzbūves (no homo) un spējas, kas vienkārši ļauj audzēt jēlu gaļu pa virsu ādai. Neskatoties uz to, ka viņam nav īpaša backstory vai ideoloģijas, man patīk viņa personība kā tāda.

Kopumā man ļoti patīk ļaunie personāži. Idk why

%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5

8 Likes

Es viņu nesauktu par baigo ļaundari. ;D Anyways he was cool af.

2 Likes

Roberto
45-

Balalaika(Black Lagoon)

2 Likes

noteikti, ka GlaDOS ir mans ultimate fav villain:
glados

ja no animes, tad meruem (hunter x hunter) bija foršs!
2983525-meruem

4 Likes

Sirsniņa gladosam. <3

1 Like

Viņa ir badass, bet no storyline puses, viņa ir pie labo puišu komandas.

1 Like

Visi taja pilseta ir kriminali, soo idk what you;re talking about :D

Konkrēti viņu reālija ir savi priekšstati par labo un slikto. Ļaundaris ir tomēr tā persona, kura neatkarīgi no uzskatiem par dzīvi traucē galveno varoņu mierīgai dzīvei un sižeta pozitīvajai attīstībai, veidojot šķēršļus.
Spoiler alert:

Balalaika, lai cik badass viņa būtu, viņa konfliktēja tikai ar Rocku un tikai JP arkā (tas jau pašas beigas ir)

@UselessSakura Es vakar tieši ar gribēju likt Balalaiku, bet pārdomāju.
Šodien ar gribēju minēt, bet biju darbā un tagad mirāža mani apsteidza ;d

Es piekrītu @m1raz , jo nu jā she is evil, bad. Bet tādi jau ir visi tajā stāstā, tik katram tas ļaunuma līmenis atšķiras. Un arī viņa jau sadarbojas un palīdz Lagūnas kompānijai, tik tas ko mirāža spoilerī teica, bet tas tik tā, jo Rocks pats maisās viņas lietās ;d
Reāli visi tēli ir slikti, ļauni cilvēki, tad viņi visi ir ļaundari. Savā ziņā jā, bet te ir domāts kā ienaidnieks, pretinieks kas ir ļaundaris.
Reāli tad no Black Lagoon ļaundari būtu tie kas tieši mēģināja noslaktēt Lagūnas kompāniju ;d
Tā kā, ja stāst pats ir par sliktiem cilvēkiem, es šaubos ka Balalaika skaitīsies kā ļaundare/ienaidniece.

@m1raz mangā tā arka ir viena no pirmajām ;d

I mean, sižētā, kur varonis ir banku laupītājs, kas pamato savu kriminālo darbību ar saviem ideāliem visai mierīgi par ļaudari var kalpot policists, kas pret jebkādu kriminālu un nekādigi nav piepērkams.

dude tu gan srsly pieej… man ir easy kko sudigu darija =ļauns xD
Bet ja tā
Ryo

1 Like

Takasugi best af
image

2 Likes

Dio
image

8 Likes

Tehniski, paskaties “Terror in Resonance”, tur notiek apmēram tieši tas par ko runāju :smiley:

3 Likes

KiraBDset

2 Likes