Karantīnas Saspēle: Stronghold: Crusader

Tas moments, kad tevi mēģina nogalināt 2h, bet nevar to izdarīt XD

ALUS DOD NEMIRSTĪBU!!!

Nav brīnums, ka spēle sāka kārties nost. Tev beidzās alus.

Patisībā nē! Man bija kādas 7 mucas…

Un jā… ja tu noverstos uz Botu, iespejams kadas pusstundas laika es spetu nostaties atkal uz kajam… iespejams…

Bet tehniski tu mani neuzvarēji, vien spēcīgi ekonomiski mani iedragāji!

Mēs varētu noskaidrot kas notiktu tālāk, be tas prasīs baigi daudz laika. :D Ja pat es tevi atstātu vienu pašu, atnāktu Bota karaspēks un nelaistu tevi ārā no tava grāvja.

Bet viņš arī pāri manam grāvim netiktu tik vienkārši XD

tad mes cikos tomer kapajam sodien? 18;00 vai 21:00?

Ap 18:00 varētu

ok

Varam 18:00!

Starpcitu, ja gadījumā izmet kādu no spēles, varbūt var atsākt, ievēroju, ka ik pēc kāda laiciņa parādās auto save. Varbūt visiem tad jāiziet no spēles un tad no jauna, bet tikai no ieseivotās vietas jāturpina.

1 Like

Amm ja… XD

Kaut ka vakar neiedomajos uzreiz… josita mes ar @Menestrels darijam, kad mus meta ara. Kapec vakar ta neiedomajos… es hz.

Pareizi, jāielādē saglabātā spēle. Es gribu redzēt Kadiljaka asinis. :D

Nu, ja tagad @Kadiljaks var, tad var jau ielādēt ieseivoto un paskatīties, kas būtu bijis :smiley:

Pāraudīju, diemžēl nesanāks. Autosave pats sevi pārraksta katru reizi, rezultātā pēdējais man ir jau bez Kanade… vien nezinu - vai katram lietotājam ar saglabājas vai tomēr galvenajam hostam? Ja tomēr katram spēlētājam ir savs autosave, tad tavu save mēs varētu ar izmantot.

Paskatījos, nav pie manis nekā, laikam tikai hostam saglabājas.

Bēdīte. Starp citu - piedāvāju nākamo saspēli šajā nedēļas nogalē:

  • sestdien
  • svētdien

0 voters

Reāli man der abas.

Pa kādu nedēļas vakaru jau arī varētu uzspēlēt kādu partiju.


Kaut kā nav izdevies visus salasīt vienā laikā, kas ir vēlējušies saspēlēt.

Ja kāds vēlas var spēlēt darba dienu vakaros, man tā ir sava veida mišen imposobru. :grin:

UPDATE!

Šodien, 20:30. Pirmajā postā viss ir aprakstīts. Gaidu neticīgos!