Kādu labu mangu lasiet?

  1. izskatās interesanti vajadzēs palasīt… bet nesaki ka kaķis reāli izskatās tā tajā mangā XD
  2. hmmm… mal apraksts ir diezgan interesants un tad jau redzēsim cik liels ir tas murgs :smiley:
  3. noskaties anime šai… manhuai? (dunno tik plānoju kādreiz izlasīt) man ļoti patika :D

ā tomēr visas 3 paķēri ;D!? es tik tā domāju par to kaķi, bet nu ok ;D

Jā, tas kaķis tieši tā izskatās, tas tieši ir speciāli.

jā manhua, Mal pat tā rakstīts, jo nu tā ir no Ķīnas nevis Japānas. Ok, ir ar doma kaut kad vēlāk noskatīt animi, tik interesanti ka tai nav Ķīniskā audio kā dažām citām Manhu adaptācijām, šo uzreiz japāņi adaptējuši ;o
It kā jau vairāki chapteri ir nesmuki iztulkoti vienā vietā http://www.zingbox.me/comicDetail/07b7ed28-aa27-4257-bbfd-8dd32c9fe8c9story . Bet nu es izlēmu lasīt to kas ir atrodama Kissmangā, jo tur glītāk viss izdarīts, bet pagaidām tik pāris chapteri ir nevis tik daudz kā tur.

Nu jā es sapratu ka tikai pirmo bet otrā arī ieinteresēja :D
Ohhh… boy… tad man vajadzēs spēku lai šo lasītu jo man riebjas tādi dizaini kaķiem cerams ka tas vēl nerunā :smiley:
Tā anime ir īsa katra epizode laikam ilga vairāk par piecām minūtēm bet maaan… I enjoyed :D Uzreiz tad prātā nāca stulbi gadījumi ar savu brāli :D

Runā gan, pats ar sevi, monologi ;d bet viss ir ok.

nu tad drīz kaut kad varētu uzmest aci ;d hehe ;d

Ohhh… boy tie dzīvnieku monologi bieži vien ir tik briesmīgi ka tagad es pat šaubos vai vēlos lasīt XD

it’s all fine, chapteri arī nav gari ;d … bet tev tak kaķīši tik ļoti tīk ;c

Nu kaķi man patīk bet viena manga man izbojāja man to prieku lasīt viņu monologus :D Neatceros nosaukumu bet tur bija tā ka ir kaut kāds notikums tikai nodiviem dažādiem skatu punktiem, viens no saimnieka otrs no kaķa :D Un man nepatika… jo nu cmon :D

Kad gribas kaut ko mierīgu un ikdienišķu… deam… tagad es gribu iemācīties gatavot visus šos ēdienus :D

1 Like

Domāju ka būs garlaicīga un klišejiska manga par izdzīvošu, bet tomēr mani tā aizrāva :D

1 Like
1 Like
1 Like

:ok_hand:t2:

1 Like