Kādas labas spēles šobrīd ir uz Android?

Sen neesmu mēģinājis piemeklēt kādu labu spēli, cik nu atceros spēļu piedāvājums lielākoties ir bēdīgs. Virspusējas spēles, kas apsēstas ar mikro transakcijām.

Kas šobrīd labs pieejams uz platformas? Ko spēlējat?

Word Connect

Sākumā bija ko darīt, tagad atliek vien divreiz dienā ieiet iekšā izpildīt dienas un weekly questus un ik pa laikam mēģināt tikt tālāk.
Spēlē nekādīgi nebūsi topā, ja vien neiemetīsi 10 pakas, kas amerikāņiem šķiet pieņemami, bet laiku nosist var.


Pēc 4.5 gadu pauzes atcerējos par šo spēli, ir interesanti, bet arī topus neiekarot, ja neiemetīsi daudz naudas.

10/10

1 Like

Aizmirsu… Reizēm spēlēju arī auto chess spēli.

Hm?

Pokemon Master - bik pagrūti tikt pāri Ghost Masters, bet tas varbūt tāpēc, ka esmu tizla :sweat_smile:

Bet spēle forša, tur nav konkrētas metas, viss labi balansēts :) Iesaku!

Vienīgā spēle ko es regulāri spēlēju:


Šī ( kā arī citas versijas sai spēlei) ir diezgan laba:

Bet iesaku arī (pa mazu 5eur maksu):

1 Like

“mazu”

Pixel Dungeon ir baigi labs :slight_smile:

1 Like

Savā ziņā šī ir android spēļu tirgus problēma, 5 EUR jau šķiet dārgi. Tā rezultātā Play Store ir pilns ar zemas kvalitātes free2play un mikrotranzakcijām.

Turpretim Nintendo priekš Switch tirgo spēles pa 60 EUR un piesaista mazos izstrādātājus.


Īstenībā nav slikti, spēle ir visai tuva PC versijai. Pieņemu augstākos līmeņos gan var palikt grūti spēlēt nemaksājot naudu.

spēlēju Tales of Wind, mmorpg. ļoti veiksmīga sanākusi. vienīgi daudz brīvā laika prasa :D

Jā, liekas dārgi priekš mobilas spēles kad ir pilns veikals ar brīvām, bet par to var dabūt pilnu spēli, bez ‘‘vajadzīgām’’ maksām, reklāmām un citām problemātiskajām lietām kas ir iekš gandrīz visām F2P spēlēm.

Nesen iesāku un ir diezgan interesanti. Game ir par Sword Art Online 3 sezonu es nezinu vai visu 3 sezonu bet nāk kautkādi update ,tad jau laikam visu 3 sezonu bet neesmu pārliecināts.


Best Gacha, change my mind.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.century.dreamdetective&hl=lv
principa nekas sarezgits vnk jaatrod prieksmeti bet man patik stils :slight_smile:

Commrad clickeri principa bet atkal daudz smuku art un references

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sega.low&hl=lv
ja gribas kaut ko aktivu tipa moba tikai super fast taisa sega sound effect forsi

bisku old school hardcore

kaut kas lidzigs Binding of Isaac

ir ok

AFK arena piekritu ari ir ok

1 Like

Zen Koi 2

1 Like

Neesmu nekāds spēlētājs, jo faktiski visas(vairums) mobGames uzskatu par miskati. Taču kuras man pašam gājušas pie sirds. Vismaz nav bijusi tracinoša reklāma vai citi pretīgi elementi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.vertigoracing.android.gplay


Bāc, joprojām nevaru šo spēli beigt spēlēt… ><

Esmu meklējumos uz stress-free tipa spēlēm.
No sākuma mēģināju Terrarium, taču es nejūtu chill aspektu tajā spēlē, bet varbūt tā var dažiem palīdzēt :thinking:

Tā vietā es sāku spēlēt My Little Terrarium. Mani piesaistīja dizains un smooth efekti. Taču spēlē ir dažas problēmas - ir salīdzinoši ļoti lēns sākums un nauda lai pirktu augus ir ļoti lēna. Nav arī tik daudz darbības ko darīt (it īpaši sākumā). Ir reklāmas, bet es teiktu, ka tās nav ļoti uzbāzīgas. Parasti es uzspiežu, nolieku uz 30sek telefonu un kad beidzas reklāma atsāku spēlēt. Par reklāmu noskatisanos var dabūt bonusus. Par cik tā ir diezgan chill spēle - tās 30sek īsti neko neietekmē man. Man patīk ka ir dzīvnieki kuri uzrodas noteiktos laikos, krāj draudzības punktus dodot ēdienu. Lēnām krāj augus kā kolekciju. Veido savus dizainus terārijiem. Tas ir ļoti individuāli pēc cilvēka, bet man spēle diezgan atslābina.