Kādā ātrumā tu skaties anime?

Es vienmēr esmu skatījies anime parastajā ātrumā, bet dzirdēju no sava drauga ka viņš parasti skatās anime vai uz 1.5x ātrumu vai 1.2x ātrumu vai uz parasto ātrumu. Anime filmas skatās uz 1.2x ātrumu tikai.

Skatos normālā ātrumā. Neredzu pamatu sasteidzināt skatīšanos. Vai kāds noteikts iemesls kādēļ citi cilvēki palielina atspēlēšanas ātrumu?

2 Likes

Iespējams, ka cilvēks skatās anime, lai dabūt vairāk MAL atzīmes. :man_shrugging:

1 Like

Ganjau vienkārši lai pabeigtu ātrāk episodes. Piemēram ja anime ir 24 episodes un viņš negrib tās visas skatīties 8 stundas tad viņš uzliek uz paātrinājuma un pabeidz skatīties kādās 6-7 stundās

Tikai un vienīgi normālā ātrumā. Neredzu pat jēgu skatīties nedabiskā ātrumā kaut ko, tā jau neko izbaudīt nevar.

2 Likes

Arī normālā ātrumā. Varbūt viņam skatoties paātrinājumā šovs šķiet plūstošāks?

sanāk nightcore :smiley: .
(bet es arī parastā, citādi nebūtu iedomājusies… lai gan esmu dzirdējusi ka ir cilvēki kas paātrināti skatās lietas… tā kā viņš nav vienīgais).

1 Like

Pastāv atskaņotāji, kuri sniedz lielāku frame rate (tas ir ja tu domā tieši frame rate jeb kadri sekundē), līdz ar to nav nepieciešams itkā paātrināt.

Protams, katram ir sava metode skatīties anime (vai patērēt jebkāda veida medijus) un skatīties ar lielāku ātrumu varētu būt arī tāda kā piespiedu kārtas metode, jo civlēciņiem varētu būt maz brīva laika, ko var veltīt tieši skatīšanai un tas varētu kalpot kā pamatojums ātrākai noskatīšanās metodei.

Es dotu priekšroku izbaudīt sērijas vai filmas normālā ātrumā. Bet iespējams esmu vienkārši aizspriedumains, jo pats neesu īsti mēģinājis šādu metodi. Varbūt eksperimenta pēc varētu izmēģināt šo metodi, lai gūtu lielāku saprašanu. Lai remdētu ziņkāri.
I’ll do anything for science. XP

Nekad pat prātā nav ienākusi ideja paātrināt seriālus. Skatos tādā ātrumā, kā paredzējis ražotājs. :D

3 Likes

lightspeed

Pati skatos uz normālā ātruma, jo tapat visu bingewatchoju kad man brivs laiks, tadel nav pamata sasteidzinat :)

Normālā ātrumā.

Vienīgais ko esmu skatījies ātrāk un daudz ātrāk ir daži youtube video, parasti gari un pagarlaicīgi video.

Bet esmu dzirdējis, ka daži anime youtuberi skatoties ar lielāku ātrumu.
Vai nu lai spētu skatīt visu sezonālo, vai arī, lai ātrāk noskatītos, lai ātrāk varētu izveidot video.
Man pat liekas, ka Gigguk minēja, ka viņam zināmi pāris tādi youtuberi un ka pat viņš laikam tā ir darījis.