Kā jums gāja/iet ar eksāmeniem/diagnostikas darbiem?

Man otrdien ir sestās klases diagnostikas darbs franču valodā, tiktiko to apjēdzu un gribu nomirt. Iedomājos- kā pārējiem iet ar sagatavošanos un nervu nesamīcīšanu pirms diagnostikas un eksāmenu pildīšanas, un vai kāds būtu tik jauks un padalītos ar mani, kā nomierināties pirms diagnostikas darbiem un eksāmeniem (visas tēmas sapratu, vnk stress)

Centies pieņemt to ka iznākums nav atkarīgs no tā ka tu streso vai ne, galvenais domā vai tu dariji visu ko varēji un parējam nav nozīmes.

Neprasi man, man ir augsta spēja nesadzīvot ar formālo izglītību. :D Stress man gan tieši dod papildus fokusu, lai gan ilgtermiņā ļoti izsmeļ.

1 Like

Pat jau neatceros kā bija tajos eksāmenos :D Man liekas es tur neko īpaši daudz neiespringu. Vienīgā eksāmena daļa kur es stresoju, bija runāšanas daļa :D

nja man vnk ir specializetais (eju rfl) tadel ja man viss ir pareizi bet es ktkada lasisanas dala padirsu 15% no punktiem man iedod 0% un tad ta jautri majas ies 🫠:kissing_closed_eyes::yum:

Izrēķini minimālo atzīmi/puntus kurus tev ir jādabū lai noliktu, un tad izvērtē vai vari to sasniegt un viss. Ja nevari tad rip ej mācīties :D

nesaka punktus mums pagaidam jo to izdarija cita klase un tad neviens nemacijas, skolotaju gandriz atlaida jo bija visknapakie rezultati, vnk bus jamirst ;D

1 Like

reals zb man pec 23 min sakas diagnostikas darbs, ludzu ludzaties prieks manis, neizdzivosu

Kur puķītes likt? :joy:

1 Like

met pa logu ar piesietu akmeni cauri meness ielas 8 logam, sapratis- ka man :)

2 Likes

Nu tad kā beidzās? :smiley:
RIP or all good?

nu redzesim velak, gnjau ka piekaus skolotaja velak bet nu

image

1 Like

Tajos laikos mans labakais draugs bija baldriana tabletes lmao xD xd
Bet esmu dzirdejusi ka palielinot cukura limeni asinis ari palidzinot nomierinaties (t.i uzed snickers xD)

1 Like

Man liekas, ka tieši pretēji. Vismaz man personīgi, ja es sadzeros kolu (= liquid sugar), teiksim, 2 glāzes/krūzes, man pēc kāda laiciņa uznāk jitters.
Nelielos daudzumos vēl jā, bet, kā jau ar visu, kas par daudz - tas par skādi.

2 Likes

Kolas gadījumā pie vainas varētu būt arī kofeīns, ja nu vienīgi tu nedzer ekskluzīvi bez kofeīna mantu.

Parastā kola, es viņu dzeru baaaaigi reti, reizi pāris mēnešos max. Vakar pasūtīju 2x Pica Lulū picas, pie reizes piemetu pasūtījumā 1.5l kolu.
Ikdienā pļumpēju daudz tējas, nav jitteru.

Tējā kofeīna īsti nav tho, ja tā nav matē tēja.

image
Nav ne jausmas, cik tas ir, salīdzinot ar… velns viņ zin ko, jo es dzeru pa lielam tikai tēju un ūdeni.

Vienā espresso tasītē bija 3 reizes vairāk kofeīna, kaut kas ap 60mg.

Skatoties kura tēja. Melnā un zaļā nemaz tik ļoti neatpaliek.

image

Mate vispār ir cits nopietnības līmenis

image

1 Like