Jungle speed mini turnirs

Kad @Julia ieraksta forumā
image

5 Likes

:smiley: labs …
Yes, I’m still alive!

Vai arī tu samaksāji kādam uzturēt tavu klātbūtni internetā pēc tavas nāves.

1 Like

Asking the real questions. >.>

Visdrizak izskatas ka busu atrak, so varetu meginat ienemt galdinu… protams var ari norezervet, lai ir drosak.

Pat ja @Julia ieradisies, vizdrizak tas ir labs grimms vai dvinu masa. Protams, iespejams, tad varetu but klons, kas teorija tomēr viņu padarītu par @Julia

esmu par dvinu masas teoriju. Vienmer esmu sev tadu gribejusi :dancing_women:

Busu pec 30 min, kads jau uz vietas ar?

Es laikam vienigais tads trakais… meginasu kadu galdu isist

Jau darits :smiley: eau uz vietas :smiley:

Galds sturi

Esmu klat =] dziva

@Julia
@Shinigami
@Mrspambox3
@Menestrels

6 Likes

Paldies liels visiem par forsu vakaru! Jau biju aizmirsusi cik ar jums ir jautri :tada:

2 Likes

Paldies, @Julia, @Mrspambox3, @Kadiljaks un @Shinigami! Cerēšu uz drīzu atkal tikšanos!

Vai varat pastāstīt, kā viss notika, kas vinnēja? :smiley:

Ik viens no mums ir vinnētājs! :slight_smile:

Zaudētāja vārdi

Man ir nojausma, ka vinnēja @Menestrels xD

Mes spelejam Jungle Speed, Blitz, Dobble, Skull un Kingdomino.

(0) Jungle Speed ar extension vairakas reizes spelejam. Es vienreiz uzvareju (no piecam)

(1) Skull ir jauna spele ko iemacijamies. Spele maca blefot un atpazit blefu. Man par parsteigumu es uzvareju. Liekas es nebiju vieniga parsteigta :smiley:

(2) Kingdomino ir vairak strategiska spele - bija ‘jabuve zeme’ apkart savam ‘cietoksnim’ un tad jasaskaita punktus. Shinigami uzvareja.

(3) Dobble (reakcijas spele) - neatceros kas uzvareja. Ne es

(4) Blitz (reakcijas spele) - Oskars uzvareja

1 Like

Katrā mačā uzvarēja jauns spēlmanis, diemžēl līdz @Kadiljaks cikls tā arī netika.

Uzvara tas vēl ir nekas. Pārsteidzoši bija tas, ka tu to izdarīji ar 4 kārtīm, kad visiem pārējiem bija palikusi pa vienai kārtij!

Ak dievs, stieņa raušanai savs turnīrs bija?