Jujutsu Kaisen 0 filma uz LV lielā ekrāna

Es būšu 12/37,36

Es publiski apšaubu, ka tu esi tik liels puika. :D

1 Like

Galvenais, ka mēs katrs savā rindā esam iesēdušies

Neesmu liels puika xD draudzeni atvilku uz filmu lai gan viņai anime neintresē nāks tikai tāpēc tā ir mana diena xD

1 Like

Pareizi, es atbalstu domu gājienu, ka draudzenēm jācieš par savām izvēlēm. Viņas zināja uz ko parakstās! Es vienmēr dodu zināt jaunām attiecībām, ka tās ir atvērtas jeb starp mani, tevi un anime. Strādā katru reizi, 100% kontracepcija.

2 Likes

Obligatiii, drizuma nopirksu sev bileti :DDD beidzot kada anime LV kino!!! Hyped up reali, ceru ka jus visus tur satiksu :D

Es esmu pilnīgi noteikti noķerams, kamēr vien man kāds pabakstīs un pateiks, ka jāiet uz filmu. xD

tad es būšu tas cilvēks- nāc uz kino :innocent:

Noted.

P.s. biļetēm ir palikušas pirmās 3 rindas

Power move ir uz next day paņemt kā es, tur 21 ar radīs

tik atri?? jus reali tik atri kustaties bail paliek

nekas es ceru ka uz pirmdienu viena bilete vismaz paliks lmaooo, gnjau busu ktkur aizmugure- patik vietina 13/5

Par ilgu pirku biļeti un Forum Cinemas viss gandrīz aizpildījās. Skatīšos Akropolē :smiley:

MMM man nav mans pin kods smart id man vajadzes velak nopirkttttttttt loti ceru ka neviens lidz pus trijiem nebus nopircis vietinu 13/5 :sob:

JEJ dabuju savu 13/5 vietinu!! Kads man blakus sež?

Lieliski. Tagad tik to izdarat pirms 20. datuma. :D

nesaprotu, ko doma. Tka pasiem janoperk biletes pirms 20. datuma? Ja ja tad tas jau ir izdarits

Noteikti domāts, lai viņam atgādina pirms 20. datuma :smiley:

4 Likes

es biju šokā ,kad atskārtu ka Apollo kino arī piedāvā jo nu man Akropole ir blakus mājām a tā tagad līdz centram būs jāvelkās xD xD

1 Like

Puse ir filma, otra, kas sekos pēc tam