Jauno smaidiņu ideja

gaumes lieta

Protams. Lai gan divu dažādu smaidiņu kolekciju maisīšanu kopā varētu arī pieskaitīt pie slikta stila. Tas atkarīgs no smaidiņiem.

Personīgi man smaidiņi ir izteiksmes veids, esošie smaidiņi nekalpo man tik labi cik gribētos, tomēr var iztikt. Šeit ieliku kaut ko no tā, kas man noderētu, pārējais jau ir citu ziņā. Neņemtu ļaunā ja neieliktu nevienu, bet pamēģināt taču varēju…

Runājot par stilu…dzeltenos var samazināt un viņi tā pat daudz neatšķirtos, bet ja godīgi mani tas nesatrauc, man galvenais lai smaidiņš pilda savu funkciju, izkrāšņo manis rakstīto.

2 Likes

Tikai ideja… bet varbūt radošajā sadaļā varētu izveidot mazu konkursiņu or something, kur cilvēciņi varētu zīmēt smaidiņus… līdzīgus kā Facebook stickers & jaukākos tiešām īstenot par smaidiņiem?

1 Like

Labakais un forshakais smaidinsh vienmer bus un paliks shis :nikita: <3
.#TeamNikita

2 Likes

Kvalitatīvus oriģināl-smaidiņus iekļausim arī bez konkursa. Tos mēs varam visai daudz ievietot forumā.
Lielu konkursu būtu jārīko kaut kam tādam kā foruma logo, dizains, talismans.

1 Like

:mafii:

Kaut ko šādu? :smiley: Tikai bg jānoņem.
http://orig05.deviantart.net/99d1/f/2015/358/a/9/pjsalt_twitch_emote_by_xenoblast1-d9lc7ni.png

2 Likes

Sāls?

Oriģināli nāk no twitch (laikam?). Piemēram, lolā toksiskos čata rakstītājus tagad vairāk uzrunā ka salty players etc. Nezinu kā precīzāk izskaidrot.

ps. parasti tā uzrunā/sauc citus, nevis sevi.

Zinu, ka liekās nedaudz dīvaina ideja, bet reizēm noderētu šāda tipa smaidiņš.

2 Likes

:guy_sugoi_lips: sugoi sugoi ideja es par ;D ,piem, : es nostijos jauno [anime nos] ep un tas ]salt emoji/smaidinsh[ nepazud jo tie fileri jau zb
:3

1 Like

@Menestrels
also @MadMaid prasu tavu piekrišanu :smiley:

4 Likes

Gaidam piekrišanu. :smiley:

1 Like

Ha ha, labs, ok.

1 Like

:deal_with_it_like_madmaid:

:deal_with_it_like_madmaid:

1 Like

#hail :deal_with_it_like_madmaid:

:deal_with_it:

1 Like

:guy_sugoi_lips:

:deal_with_it_like_madmaid:

1 Like

Citi admini sāli laikam neatzina par labu esam. Nu neko. :smiley:

1 Like

Tu teici, ka tam iztīrīsi fonu.