Jauno smaidiņu ideja

man liekas, ka to čilā varētu pievienot smaidiņu saimei, ne? Kas atbild par šo? @Menestrels - šis izskatās pec smaidiņa bez autortiesībām un vieglu iespēju pārveidot :smiley:

Šo ar varētu:
http://puu.sh/olZjl/32c2d5b51c.jpg

Šo varētu uzlikt, ja uzraksta :hmph: , jo izskatās ka tas possums tik tiešām to arī saka. : D

2 Likes

Man patīk tavs domu gājiens

Man šie patīk :sweat_smile:

3 Likes

Ta nebija es, man personigi ir pilnigi vienalga, man nevieni nepatik…

1 Like

Woo, tos var saukt par smaidiņiem…

BORING. very

Animated, though. :smiley:

1 Like

Hmm… A kapēc vispār kaut kas jāmaina? Es saprotu, ka ir iemesls mainīt, ja piedāvātais variants būtiski atšķiras no esošā, un uzlabojums ir jūtami labāks. Šobrīd neviens no piedāvātajiem variantiem man neliekas tik labs, lai būtu iemesls nomainīt jau esošos smaidiņus, pie kuriem daudzi jau ir pieraduši, kā arī var redzēt, ka nav tāda viena izteikta varianta no piedāvātajiem, pie kura vairākums gribētu pieturēties.

3 Likes





Tie teksti nav domati klat…sai reizes vini ar vairak ka paskaidrojums smaidiniem

2 Likes

:guy_sugoi_lips:

4 Likes

Varvūt ne visus, bet kādu, būtu forši :wink:

1 Like

zaķīšus uzreiz metam malā… Fuck yeah arī, dzelteno komplektiņu vajadzēs patīrīt biku, bet kopumā varam.

Tad atrodi citu hug smaidiņa variantu, man vajag vairāk mīlestības!

es nerunāju par to zaķīti… :smiley:

ouuu… :smirk:

Lielai daļai kvalitāte klibo. Ar netīrām baltām malām smaidiņus forumā neliksim.


Varbūt taisnstūra emocijas nav slikta ideja. :thinking: Tās varētu harmoniskāk saplūst ar tekstu.

1 Like

Es pati viņas varu izlabot ja no tā būtu kāda jēga…

Teikšu godīgi, man tie smaidiņi ne pārāk patīk. Nepatīk maisīt kopā divu veidu smaidiņus. Bet tas nenozīmē, ka es tos nelikšu. Ja iztīrīsi parīti ar spilgtākajiem un izdomāsi nosaukumus, ievietošu tos forumā. :wink: Attēli var būt arī augstas izšķirtspējas, vienīgais nosacījums tam jābūt kvadrātam.

Es esmu vairāk kaut kā šāda cienītājs: To jau var noprast paskatoties uz šī brīža smaidiņu klāstu. :3: :unicorn: :ok: