Jauno smaidiņu ideja

es nepavadu savu laiku, meklējot smaidiņus, like, izskatās ka tu pusi no savas dienas to vien dari kaa meklē smaidiņus.
Jā, man nepatīk šī foruma smaidiņi, samsung ir smuki, bet ne līdz galam.
man vairak patiktu sticker sistēma. Ko izmanto Telegram aplikācija.

otrajā vieta, man šķiet, man ietu vecās skype emocijas, bet kopš pieder Win, vienīgā super awesome sejiņa ir Lieldienu zaķis :smiley:

omg I love it :heart_eyes:

1 Like

Windows will rule the earth and those who worship Google will kneel before the master race

1 Like

Pārspējat šos!1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

Šitie ir no Viber

srsly? :smiley:

Jā. :grin:

Nav ne jausmas, kas tas ir. Atceros šos un vēl bija citi, kurus izmantoja pirmajos LV anime forumos…labākie ko esmu redzējis visus šos 9 gadus.

Šitie ir labi

jebkurš var veidot, pārspēj šo!

1 Like

Lol, teachmesenpai, ja es pusi dienas pavadī†u meklējot smaidiņus, tad es ticu, ka būtu devusi citu priešlikumu šeit, jo kā jau rakstīju - es neesmu daudz smaidiņu variantus redzējusi, cik spriežu pēc jums (vai man vnk tie galvā neturās, jo nevieni nav īpaši uzrunājuši :? )
Zinu, ka šo google smaidu ievērošana šai forumā man bija pārsteigts, jo es iepriekš tos nebiju redzējusi un man iepatikās.

es nezinu, as ir Telegram app, un kā darbojas sticker sistēma - izklausās piņķerīgāk?

@anon81076694

@Kefs zini - Tev taisnība! tie mērkaķēni ir piemīlīgi :D - vienīgais, vai tiem ir plaša variācija vispār? ;o

1 Like

Uzmetu uz fikso aci…tik daudz brutālu mēslu…

nav gan, loti vienkārša, pie tam var veidot pats savu paku. http://www.stickerstelegram.com/

daudz ir, bet daudzi ir labi.

atgādina Facebook sejiņu sistēmu?
un tas ir piņķerīgi, jo visu emociju izvēle ir tavās rokās - hard to choose! :smiley:

1 Like

šīs te bija tik lieki, tpt te nekas nemainīsies. xD

Labaakie kaadi jebkad jebkur bijushi

3 Likes

kad skatos uz šo topiku.
EDIT: tur jābut rakstitam HORSE SHIT

5 Likes

Viss ko es vēlos ir šis smaidiņš kad es uzrakstu :v

2 Likes

Es nezinu kā jums pārējiem rādās samsung android smaidiņi, bet man viņi ir šādi un es viņus ienīstu :D

1 Like