Jauniņais

Te tas nav grūti :wink: Galvenais, tik saprast, ka mums te ļoti patīk “ākstīties”. Sarunām arī var pieslēgties jebkurā laikā, neviens ar nodomu nestumj ārā no sarunām takā te neizdzīvot laikam var tik izredzētie

Esi sveiks : )

Sveicināts forumā. :wave: kādu mūziku klausies shy boy? :smiley:

Parasyte esi redzejis? 0_0

Sveiks ceru, ka varesīm kāda meet-up satikties. Un apskauties! ^^ Nyan Nyan!

Konbanwa! :smile:
Sveicināts bariņā! :smile:
Apskāvieni man arī patīk :smiley:

Tas sanak es vel neesmu pilntiesígs? :smiley:

Sveiks, prieks redzét ka pievienojas jauni cilvéki.Tikai nesaprotu kombináciju tu esi kautrigs, bet tev patík iepazíties ar jauniem cilvekiem un dot hug? :smiley: Kádi ir tavi míljákie anime zandri? un no kurienes esi?

Hmm, tas ir atkarībā no melodijas.
Bet pagaidām mans mīļākais žanrs ir Drum and Bass.

Yeah, tā kombinācija ir messed up. Es tik tiešām esmu kautrīgs, jo man ir bail pateikt kko kas kādam liks mainīt domas par mani, bet tajā pašā laikā es gribu iepazīties ar jauniem cilvēkiem.
Es jau pateicu ka es esmu vairāk uz gore/blood type anime.
Esmu no Bolderājas, Rīgas.

Man tieši 180 no tevis ir, jo vienalga, ko domās, jo pats visu laiku saku ko domāju :smiley:

1 Like

nu man ir pa paris lietam vienalga, bet ,protams, ir lietas pa ko uzvelkos. :smiley:

Domāju ka tā tieši labāk, jo tad cilvēki ātrāk uzzinās kāds tu esi.
Vajadzētu man ar tā darīt, bet tad es laikam zaudētu visus ko pazīstu. :smiley:

:confused:

Uhhh, tad pašvaki paziņas

Esi sveicināts forumā! :ghost:

Drum and Bass nav slikti.

1 Like

Labas vakaras iekš animeforums :smiley:

1 Like

…nekas! Tad uzrastos jauni draugi :wink:

Ja mani pieņemtu jaunie draugi. :smiley:

vienmēr atrodas kāds/i kas pieņems. Varbūt būs kādu laiku jāpameklē, bet noteikti uzradīsies. Kamēr gaidi - vari pie mums sēdēt. Mēs visus pieņemam :smiley:

1 Like

VIENA liela AUGOŠA ģimene! ^^ Jo lielākā jo labakā! :smiley: Tiecamies uz augšu!