Jauniņais

So, mani sauc Artūrs, kā jau redzams.
Man ieteica piereģistrēties Hooots, so es domāju “Meh, why not” un izlēmu piereģistrēties.
Es esmu, manuprāt, ļoti draudzīga persona, un es ar lielāko prieku sadraudzējos ar jauniem cilvēkiem.
Esmu baigi kautrīgs, so ir liela iespēja ka man pat ir kauns sasveicināties ar kādu (Yeah, kinda sad)
Man patīk dot hugs, so ja kāds vēlas hugs tad droši nākat un es apskaušu (Jebkuru)
Mani iespējams ir redzējuši iekš Unicon Cafe, tāds awkward čalīts kurš parasti ierodas ar Alex un Hooots.
Cerams šeit iepazīšu jaunus draugus, un ja ir kādi jautājumi, tad droši var prasīt un es ar lielāko prieku atbildēšu.

5 Likes

Hah, šeit es esmu @Polar_Hoootsu, bet esi sveicināts Forumā cilvēk! ';D

Sveicināts šajā internetā pieticīgajā nostūrītī :smile:

Ja jau biji spējīgs šeit uztaisīt jaunu sveicināšanās tēmu tad jau nav nemaz tik traki! Un no šejienes arī nav ko baidīties, tik cerams, ka tev ir humora izjūta, jo ja ar to pašvaki tad te grūti būs :smiley:

Cilvēki te tiešām ir normāli salasījušies, ļaunie laikam baidās šeit tā īsti parādīties… :smiley:

2 Likes

Esi sveicināts :smiley:

Welcome Artūr! Man arī patīk hugs, un es ļoti cenšos pārāk neplīties ar tiem virsū :smiley: cik atceros, bija vēl viens vai divi hug cienītāji starp mums (neatceros kuri)
Neko neminēji par anime skatīšanos - kāds ir Tavs top 3?

1 Like

Sveicināts forumā! Esam traks bariņš :smiley:

1 Like

Laipni lūgts forumā!
Pret kautrību: iesāc ar rakstīšanu -> balss čats (TS3) -> fiziskā tikšanās -> esi kļuvis par pilntiesīgu pastāvīgo lietotāju.

Vienkārši mēs esam latviešu forums ar moderāciju. Par toksisku runu vienmēr brīdināts.

Nav jau arī īpaši bijuši gadijumi, kad būtu kaut kas baigs atgadījies, man šķiet

Banoti tikai spameri, bet tie kuriem nagi niez noklusināti uz kādu dieniņu. Lielās traģēdijas nav bijušas.

1 Like

Esi sveicināts šajā jaukajā, spamotāju ğimenītē! :smiley:

1 Like

Welcome : )
And I hope ya enjoy your stay ^_^

Hmm, pagaidām Elfen Lied, Mirai Nikki un Deadman wonderland.
Es esmu kinda vairāk uz to “bloody” or “gore” type.
EDIT: I still have no idea kā quote and crap.

1 Like

oo nice choice man evil laughs
same here man i love bloody ones :smiley:
so Esi laipni lūgts šajā pieticīgajā forumā :raised_hands:

Gaan jau samācīsies :smiley: ja kas- jautā, palīdzēsim!
tad Tev patīk horror asiņainās animes. Tā pat kā Līgai, kas jau ir priecīga par jauna domubiedra satikšanu :smiley:

1 Like

Hah, izklausas labi.
Gan jau prasīšu palīdzību.
Also, atceros kāds prasīja vai man ir viss kārtībā ar humoru… Yeah, daudzi saka ka mans humors ir ļoti labs.

tad visticamāk Tu šeit izdzīvosi :sweat_smile:
tā vismaz @Mr_Bunny teiktu :smiley:

Ievelc tekstu, kuru vēlies citēt kādu tekstu un tad tev virs tā parādīsies “quote reply”. Uzspiežot to tev uzleks logs virsū kur tu vari šim tekstam atbildēt, kā arī tu vari atbildēt vairākiem tekstiem, ja tev atvērts logs, kurā jau raksti komentāru.

Es tā tik tiešām teiktu :smiley:

Oh, lūk esmu iemācijies kā citēt tekstu.
Paldies par to, jau kko sāku mācīties.
Anyways, kāpēc uzskati ka spēšu izdzīvot? :smiley: