Jaunās OW mapes un jaunie OW skini

Intereantākais, ka šo info redzu tikai Blizz klientā. Savukārt citur šo infor neredzu. Klients man ir krievu valodā. Lūk teksts:

1 Like

Tur rakstīts, ka paliks efektīvāks pret vairogiem, nevis, ka tiem šaus cauri

Kā arī tas, ka trāpa pa spēlētājiem, kas noslēpušies. Kas visdrīzāk arī nozīmes vairogu bezjēdzību. Vienīgi iespējams Winstona vairogs, kurs ir pilnībā noslēgts varēs nosargāt. Stop šito triku ar lodes appiešanu barjerai kaut kur biju redzējis…

Nē… izlikās.

Tur par šķēršļiem ir domāti tādi mazi šķēršļi piemēram Londonas mapē, kur ir tā lampa. Noslēpies aiz tās un būsi drošībā

@Kadiljaks

2 Likes

Kādas ir labākās taktikas priekš capture the flag spēles?

Protams ,spēlē obligāti vajag Lucio , Symetra un Torb , tad spēle ir praktiski izdevusies , vēl iesaku ņemt Tracer un vēlvienu healeri , tad Sym , Torb aizsargā punktu pārējie mēģina dabūt karogu , dažreiz ar simetras paskrienu pretī , lai shieldotu , parasti uzvaram .

Uzvarēju 7 placements , paņēmu vēl pēc placementa 3 uzvaras un tiku dimantā easy .

1 Like

Tikai sakiet , ka viņi nav pārņemti ar reworkiem

Daudzi grib Torbam wallrunning spēju

Man galīgi neiet kopā

Man arī :smiley: bet tas dotu viņam spēju būvēt savus torņus augstākās un neierastākās vietās

Reku tas, kā tas izskatītos :joy:

2 Likes

Tātad nekas interesting

Tā noteikti būs Junkertown queen. Kāpēc es tā domāju? Nesen sāku pētīt OW pasauli un sapratu, ka MILZĪGS daudzums jautājumu tinas apkārt tieši ap Junkertownu. Kas uzbruka Omnium fusion core? Ko Junkrats uzzināja? Kas ir tas noslēpums par kuru viņam ir gatavi galvu noraut? Junkertown queen būs tā, kas ieradīsies OW ar stāsta turpinājumu. Ar stāsta turpinājumu par to, kas gan ir noticis pirms Junkertowna.

1 Like

Viņu es varu iztēloties tikai kā Offense , visi tak sola tanku .

Redzēji tos visus bruņukostīmus Junkertown mapē? Tevi tas uz domu neuzmet? :grin:

Man viņa priekš tanka liekas pārāk tieva , un iespējams viņas ierocis bus kkas līdzīgs uguns pūtējam , kka galīgi nesaista mani tas .

D.va arī ir tieva :grin:

Bet viņai ir robots , un tad augums mainās ļoti strauji , widowai vajag tikai 2 šotus lai iznîcinātu robotu .

Man liekas, ka viņa varētu būt iebūvēta tajā tankā. Widowa vispār ir OP varonis xD

1 Like