Jaunās OW mapes un jaunie OW skini

Nu nezinu, nezinu cik tad nemanāms. Man gan liekas, ka ir jūtams tas, ka pretiniekus palika grūtāk nobeigt.

Mērsijai vienīgais ko jūtu ir tā problēma ar rez. Tagad viņa pamatā atbild tik vien kā par healošanu. Viens cilvēks neko baigi nemaina spēlē. Man liekas, ka veco, masīvo rez varētu atstāt bet tam ieviest jaunu sistēmu. Piemēram atdzīvinot vienu spēlētāju tam būs full hp, atdzīvinot 2, tiem būs tikai puse no hp. Atdzīvinot 3 spēlētājus katram būtu pa trešdaļai no max hp.

nu ja tagad nevar vnk iespiest Q un gg eze win…japielieto smadzenes ko atdzivinat kad un ko tas dos mercy ir beidzot nevis MUST HAVE TO WIN bet healer kurs tev dod otro iespeju altanativa ir ana kas dod dmg boost +disable.kas mums vel ir lucio heal+dps+arrmor un moira kas ir heal/dps close combat.
tu saki viens cilveks neko nedod nu nezinu nezinu viens cilveks ar ult manu prat ir loti OP.

BTW uz kada ranka tu spele ka tu nejuti ka viens cilveks neko nedod??? man gan loti saap kad tiko nogalinam tanku un hops vins ir apkal un atkal viss no jauna…

Mērsijām patīk atdzīvināt savējos netālu no pretiniekiem. Un tā nu tiek viņš atkal nobeigts.

Es spēlēju goldā un īsti nevar sajust ja kāds aiziet (ja vien tas nav hīleris). Es pats spēlēju jau kā 1,5 - 2 cilvēki, tāpēc pārāk lielu problēmu nav

viss skaidrs :slight_smile:

Arī spēlē? PC vai konsole? Kurš tev lvl un ranks? Ko meino?

PC master race lvl ~100 high gold meinoju trollismu saja sezoan bus Bastions 40h 57% winrate :sunny:

Vajag mums saspēlēties :smiley:

1 Like

Sāk ost pēc komandas izveides XD

Tā man liekas, ka varētu būt :smiley: Tik man tagad vēlos vakaros ne ļoti sanāk uzspēlēt ow

Ja nu kāds vēl nav informēts ;)

Ja komandā ir caurums, kuru prasās aizpildīt, varu ieņemt profesionālā suporta lomu, lai ir ko vainot tad kad spēlē neiet kā iecerēts.

1 Like

ja spele neiet vainiga ir komanda jo supports nevar stradat ja
1.netiek nogaliants flankers
2.ja tanks tiek klat vinam

portams ir iznemumi tie supporti kas lien pa prieksu tankam…ale flaking lucio kuru panem hogs no combo vai widow oneshooto…

Piedavaju varbut sodien vai rita vakara, vai cita laika stunda savakties un pameĝināt?

1 Like

Būšu mājās pēc 15:00 tad var arī mēģināt

Es gan ne… dodsos uz unicafe ap 1700

Tad rīt?

1 Like

Varu officiāli paziņot ,ka nākamais hero būs vīrietis ,kā arī atrasts viņa voice actor .

Šodien biju mēģinājis viņu patiešām spēlēt - competitivā kopā ar tevi… es biju juties tā, itkā man nav roku :joy: Trāpīt tagad ar tām mīnām ir daudz, daudz grūtāk. Tik neierasti nopietni uzspēlēt kādu citu varoni, kas nav tanks :D

1 Like

kad tur af savacas uz OW ?