Jaunais Gads/ Gada noslēguma pasākums

Neatminos, ka tev bija auto tiesības :stuck_out_tongue:

Neatminos, ka taa buutu probleema. :smiley:

1 Like

Neko nezinu :smiley:

Es domāju, ka tieku :sparkles::sparkles:

2 Likes

Tad cik daudz gaismiņas būs?

Pagaidaam 15+

Apsveru arī ierasties, bet jāskatās kas ar plāniem ^ ^

1 Like

@Daskie, @Teashine, @Kitsune-chan pievienoju jūs sarakstam.

Atjaunota informācija par salūtu. Veidojam diskusiju un risinam.

@Jauna_gada_grupa

Var droši iztikt bez.

1 Like

Varu vien piedavāt samesties. Nezinu ka isti ar naudam bus, tacu iespejams kadus 20 eiro iespejams spesu noziedot. Min 10… ja kas @Menestrels jakas naudu nodosu…

2 Likes

Skatiisimies vai veel kaads ir ar mieru un tad jau domaasim. Citaadaak nav iisti veerts, ja esi vieniigais. :stuck_out_tongue:

atceros ka mes atri vien sametamies pagasgad karogam…domaju ja tiesam ir vajadziba sejieniesi nebus skopi un gan jau it ipasi tie kas naks uz pasakumu bus gatavi ari ieguldit dalu no sevis :slight_smile:

2 Likes

Kādu summu vispār vajadzētu? Sadalām uz visiem nācējiem un sametamies līdz noteiktam datumam, jo tur jau vajadzētu paspēt sapirkt ^^" Es salūtus ar grūtībām pārdzīvoju, bet bez tā Jaunais gads kā bez bērnu šampja-ne tas ^^

Tas arī būtu tikai godīgi, ja atnācēji vienādu summu ieguldīs, jo tomēr viss tiek plānots, noorganizēts, pat gulta būs, konkursi ar balvām… Uz visu gatavu atnāksim skait, īpaši neko nedarot. Nesmuki kaut kā…

3 Likes

Ja būšu, tad nemetīšu no sevis. Esmu skops, salūts tāpat būs gana apkārt😈

Skatoties ko un cik daudz. Pirotehnika nav tas leetaakais prieks.

Ja ir plānošana samesties, tad varu to darīt, protams, pa saprotamu cenu. Pirotehnikas vajadzība gan ir ļoti debatējams jautājums.

1 Like

Es zinu, tāpēc arī prasu, jo it kā bija runa (neatceros avotu), ka @anon81076694 kaut ko tur plānoja par šito. Kā jau minēju-es no salūtiem raustos kā zaķis no bises, tāpēc man labāk, lai viņa nav, bet daudziem patīk salūts, tāpēc ir kā ir.

Skatos, ka ir dalīts viedoklis par pirotehniku. Vajag izveidot aptauju un lai @Jauna_gada_grupa atbild teiksim 2-3 dienu laikā visi 20 gabali, ja var. Tad arī varēs saprast, vai to vispār vajag, vai ar paku brīnumsveču iztiksim.

Un btw vajadzētu kustēt ar jautājuma risināšanu, jo jau sāk visu izpirkt ^^"

Galvenais ir zināt to aptuveno izmaksu.

Ir jau jāzin, ko tieši grib laist gaisā un kur taisās pirkt. Man liekas, ka blokus būtu izdevīgāk un drošāk kā raķetes pirkt, bet skatoties kur un cik daudz.
Daudz maz ciešams bloks no 20 eirīšiem it kā bija, bet atkal tur vajag tos, kas jēdz no pirotehnikas…Es bez šaubām neesmu no tiem, kas ko pirotehnikā sajēdz. Pulveru pagatavošanā un ģenētikā jā, bet pirotehnikā…

3 Likes