Jaunā gada badge topic

Katrs, kurš ierakstīs te 20 min pirms un 20 min pēc pusnakts 2k16/2k17, un uzspiedis sirsniņu visiem kas jau ierakstija, saņems īpašo NY digital badge. :slight_smile:

Aktivizet tēmu 23:40

Laimīgo Jauno Gadu! <3

ok priecigus svetkus ari te

Badge saņem:
@vacis
@m1raz

1 Like

heheh loti gudri nemot vera ka viena dala no foruma bija jauna gada eventa un pat foruma ieiet nebija spejigi …butu labak iedevis badge tiem kas atnaca uz jauno gada pasakumu :stuck_out_tongue:

3 Likes

I agree.
Es dotu tiem, kas bija eventā… un tiem kas nebija eventā kā papildus iespēja pierakstīties tajā stundas laikā šajā topicā, lai dabūtu badge… vienīgi to informāciju man liekas ka bija jāpaziņo nedaudz ātrāk. Ja es būtu zinājusi, būtu iegājusi xD

1 Like

Paši vainīgi. :stuck_out_tongue:

Par Easter Eggs nemēdz ziņot. ;)

Neviens jau nezina kur ir Lieldienu olas, bet visi zin ka būs Lieldienu olas.
Tu varēji vismaz reklamēt vai paziņot ātrāk, ka būs akcija un lai cilvēki seko līdzi, jo būs iespēja iegūt badge…

1 Like

Varēju arī pat netaisīt akciju un uzreiz visiem iedodt badge un pa taismo arī level 4, bet vai tas būtu interesanti? Kā redzat, ir atradies viens vienīgais cilvēks (nu neskaitot mani), kas pirms/pēc 12 ienāca forumā. Varat man te pat neraudāt, ka zaudējāt iespeju. :stuck_out_tongue:

Pag, bet tie kas bija uz jauno gadu STILL dabūs kaut kādu badge, right?

Kad tiks saņemtas visas atskaites. :wink:

Jā, divi čaļi, kuri nebija tāda ballītē kā AF. Šaubos, ka tas pats vacis būtu iegājis forumā, ja viņš būtu bijis pie mums.

3 Likes

Bet man still nepatīk tas, ka mums bija jāskrien forumā tikai lai dabūtu badge.
Mēs, kas bijām ballītē, tās 20 mins PIRMS pusnakts gājām gatavoties salūtam, un 20 mins PĒC pusnakts, izbaudijām salūtu un viena otru kompāniju.
Mums nebija laika sēdēt forumā. : /

5 Likes

Man visus ļoti žel. Ceru, ka tev dvēselītē paliks vieglāk, ka pateikšu, ka es arī 20 min pirms gatavojos salūtam un 20 min pēc baudiju to. :stuck_out_tongue:
PRIEKŠ TIEM KAS TO VĒL NESAPRATA, ŠO BEDŽU BIJA ĻOTI GRŪTI DABŪT UN INFORMĀCIJA PAR TO NETIKA TĪŠĀM IZKLĀSTĪTA, LAI ŠĪS EASTER EGGS NEBŪTU VIENKĀRŠI DABUJAMS!

1 Like

Comon tauta, par kaut kādu virtuālu badge strīdēties… nevajag jau iesākt Jauno gadu ar strīdiem. o.o

2 Likes

Anineforums. Kur virtuaalaam noziimiiteem noziime lielaaka par labi pavadiitu laiku.

11 Likes

Galvenais pats princips. Ekskluzivitāte - sauksim to tā. Kā pa manam mana ekskluzivitāte ir šī…

New photo by Dmitry Balashov

Nekāda zemteksta nav domāta, pretējā gadījuma iesūdzēšu tiesa pa cilvektiesibu parkapumy :joy:

10 Likes

Žēl, ka tajā pusē baloni nesprāga. :smiley: