Jāņi pie 5umm3r [CONFIRMED] (UPDATE)

Tev medaļa jādod :S Malacis Ralf! Turēšu par tevi īkšķus ;))) Tikai nepārstrādājies!

2 Likes

Ja izbaudi darbu, tad gruuti paarstraadaaties. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Aizsitīšu sev un vienam draugam vietiņu. Bik vēlāk pateikšu atbildi uz visiem 100%. :wink:

pffff
http://cdn2-b.examiner.com/sites/default/files/styles/image_content_width/hash/e1/44/e14435d7e2ae0494db11231c43049b23.jpg?itok=z7yJWc7_

Piesakos gājējiem un būtu baigi labi satities un kopā braukt no Rīgas :D

3 Likes

Hey! 2 EUR ieeja palielinās par 1 EUR vairāk. Tātad, katram vajadzēs atnest 3 EUR, jo ir radušies vēl citi izdevumi, kā ogles, degmaisījums, maisiņi, utt…

Ja nauda paliks pāri, tā tiks ziedota AF.LV fondam :slight_smile:

Lūdzu, atceraties paņemt 3 EUR, LAI NEPALIKTU PARĀDĀ!!!

3 Likes

Sorry, autobuss ieradīsies 14:10, nevis 14:12. Nepareizo pieturu paskatījos :stuck_out_tongue:

Nav tālu no patiesības :smiley:

1 Like

Hey, ceru, ka McMegg nesameloja, ka @zanmon un @jods ir pieteikti? Un tad tie trīs eiro uz vietas jamaksā, ja? Būs japarlasa, kas jāņem pašam līdz un es ar Jodu tikai no Rīgas ap 17varam izbraukt, ta ka… Lkm nokavēsim AF hardcore gajienu ar saitīti ;3 ceru, ka nevar apmaldīties tais 6km, jo es esmu topografiskais idiots, ceru, ka Jods nav :smiley:

1 Like

Jup, atsūtīšu karti, bet man vecāki sāka zīlēt, ka izbrauks no mājas tikai 20:00, tpc varbūt paveiksies jums un mani vecāki spēs jūs paņemt :smiley:

Iznāk ar Skultes vilcienu līdz galam? 1,90 par 1h un 10min vilcienā? Gaidu karti ^^ kamēr atgriežos pie skolas lietām…fml…

Jup, Skulte ir galapunkts :slight_smile:

1 Like

Sapratu, ka man nav normāla izmēra telts :cold_sweat: . Es varu aizsist kādu vietu iekštelpās? Pirtī vai es nezin kur :grin:

Man līdzi būs 4 vietīgā

Rekur @anon81076694 jau izdod maajienus. :smiley:

2 Likes

Klau, mēs šodien apspriedām laikus, un nevaram izlemt kad braukt.
Vai nu mēs braucam ar vilcienu kas iet 16.32, vai arī mēs varam braukt ar to, kas ir 14.40
Ja braucam ar 16.32, tad pie Agneses būsim ap 18.40 or something.

14.40

Es padomāšu, maybe pats braukšu tajā, kas ir 16.32
Skatīšos.

Ar kuru lielums taisās braukt? Man tik vaig kādu grupiņu kurai klāt piemesties, lai neapmaldos :joy:

Varam doties arī 2 grupās. Ja nepieciešams, varu būt par koordinātoru.

Tatad
Cikos brauc kads kas jedz ka no rigas pa leto(hard-core mode) tikt gala.
Un tad pie reizes ka butu ar meet up pointu es nezinu pienemsim Origo pulkstenis?

@5umm3r
KARTE KUR IR ? vai vissmaz kordinates :smiley:

3 Likes