Izmaiņas forumā 2018 gada martā

Tieši tāpēc tu piedāvā tādiem ļoti augstu un atbildīgu darbu - taisīt meme facebook?

Jo memes ir dzīve.

1 Like

Tas ir tik sens uzbrauciens, ka pat tajos laikos @DiviViens bija galvenā foruma zivs. :joy:

Tas ir brīvprātīgs darbs, tev neviens ar varu nelika aiztikt FB.

Ko? O.O

Mirāža sāka celt FB lapu tajos tālajos laikos, kad tu vēl pilnā sparā biji foruma īpašnieks.

Kurš vēl to atcerētos… :grin: Kaut kad vēl bija ņēmies ap FB lapu, bet neatceros kas un kā. :grin:

Es vairāk par tavu sāpīgu komentāru pirms es aizgāju, ka tu man aizliedzi darīt pilnībā visu izņemot, kā Tu zilasinīgi izteicies: “Pārvaldīt sociālos tīklus”. Basicly - taisīt memes priekš FB lapas. Un tgd atļauj fukšiem darīt to, ko neļāvi senjoriem. Tas nav pieklājīgi, mister.

Tā bija tā reize, kad es pirmo reizi forumā ieviesu darba dalījumus. Darīt tu varēji visu, taču personīgi tu biji atbildīgs par to, lai soc. tīkli nenokārtos un vēl vairākām lietām. Todien tava vara pār projektu kļuva vēl lielāka.

Tu esi smieklīgs…

nice & modern visual effect :'D

1 Like

you fucked up a perfectly good forum is what you did. look at it. it’s got anxiety

6 Likes

Viss ir labi @vriska tas lēkājošais lodziņš nav no foruma jaunā apdeita :smiley:

Ja es varu iestarpināt kādu vārdu, tie cilvēki, kas uzreiz pēc baltā dizaina parādīšanās pārslēdza to uz tumšo, redzēja tikai tā pirmatnējo versiju, kurā, diemžēl, patiešām bija iezagusies arī tīri baltā krāsa. Šobrīd mēs aktīvi strādājam pie tā, lai sasniegtu balansu starp gaišo un tumšo un padarītu balto dizainu acij tīkamu. Protams, ir vēl daudz lietu, kuras ir nepieciešams izlabot, bet mēs neignorējam problēmas, un mūsu vēlmēs noteikti neietilpst pasniegt jums degošu forumu, kurā ir neiespējami darboties. Vienkārši nākas lūgt jums piedot mums mūsu pieredzes trūkumu un dot nedaudz laika, lai mēs varētu strādāt pie savām kļūdām.

9 Likes

Esmu gudrs un kvalificēts cilvēks!!!

I mean, sure, ja pārējā tauta piekrīt.

Neredzu, kādēļ ne.

Vai nevarētu palūgt nomainīt krāsu salikumu? Šis zaļais tonis ar oranžo kaut kā galīgi neiet kopā.

1 Like

Kompozīcijas teorijā visai saliekamas blakus krāsas
Gan jau, ka var vienkārši samainīt pielietošanas veidu. Piemēram, ja jau šī ir gaiša tēma, tad Orandžus toņus iezmantot priekš header un Zaļus visām pogām, linījām (vai otrādi). Ja jau tas ir gaišais dizains. Ko te dara melnā krāsa ir liels jautājums :D

1 Like

Krāsas pašas par sevi ir OK, bet izvēlētie toņi gan nav. #unpopularOpinion

1 Like


Ain’t cool.

6 Likes