Izmaiņas forumā 2018 gada martā

Tie raksti prasa diezgan daudz laika, lai uzrakstītu, bet uzrakstīt nav baigā problēma.

Jautājums ir cik rakstu nedēļā vajadzētu publicēt

Izveido kādu īsu rezumējumu, pārāk daudz teksta (un mazliet haotisks), lai lasītu. :confused:

njā, manī mīt liekvārdība un atkārtošanās.
ar līnijām atdalīju katru tēmu un tiko editoju un tā teikt pieliku virsrakstu katrai tēmai.

Foruma dizains un čata neesamība iespējams ir problēma. Šī foruma dizains ir pirmo reiz redzams, ir savādāks nekā ierastajos spēļu jeb count-strike forumos. Tur ir atdalīta sākumlapa, forums, blogi, galerijas, miniblogi utt, un čats kas savā ziņā ir labāks nekā šeit beztēma. Un tur ir sadaļas un apakšsadaļas kas ir labāk nekā šeit viss forumā ir vienā rindā no lejas uz augšu un ir tikai kategorijas kuras, piemēram es gandrīz neizmantoju. Tas ka par katru sīkumu par ko citi runā uzveido tēmas pat no beztēmas ir kaitinoši, un offtopic topiki kurus neviens neredz ir kaitinoši.
Tu un Kadiljaks esat bijuši tajos forumos, Tu biji kickā, pats saproti par ko runāju, cerams.

Personīgi man tas nepatīk ka šeit jābūt tikai geek, otaku utt tēmām un pat sarunām, var pa dzīvi parunāt te ar, bet kontroversālas tēmas tiek apspiestas, slēgtas un aizliegtas.

Lielas, mazas, sliktas, labas pārmaiņas nemainīs to vai tiek vai netiek veidoti topiki. To var mainīt tikai paši lietotāji, jābeidz būs slinkiem, kautrīgiem un vienaldzīgiem, tai skaitā arī man.

pārējais tur ir vienalga tev iespējam. vai arī neesi slinks un ej lasi.

3 Likes

Nu redzi, sākotnēji AF izveidoju uz IPB bāzes, bet tas īsti nestrādāja kā gribētos. Daniels atrada un piedāvāja pāriet uz šo dzini, manuprāt labākais, kas noticis ar AF. Lai gan viņš sākotnēji likās neparocīgs, nevietā, tomēr ar laiku pieradu un sapratu, ka tas ir uz labu. Dzinis ir vieglāks un ātrāks par IPB. Savā ziņā ar jaunākās tēmas/ieraksti ir pārredzamāki.

Zinu, zinu, bet atšķirībā no tādiem projektiem - mēs izejam uz rakstīšanu forumā, nevis serveriem un blakus izklaidēm.

Kicks nav ipb forums, tas ir no 0 paškodēts. Laigan ātri uzmetot aci izskatās jau kā pārējie ;d bet ar pāris dažādībām.
Bet vai tāds forums ar minimālākām lietām (jo te nav serveru, tādu konkursu utt), bet ar tādu sadaļu, blogu, galeriju utt sistēmu un pat čatu derētu priekš anime foruma?

Zinu, neteicu, ka ir.

Uzskatu, ka nē.
Šis viss dzinis ir kā viens liels čats. Veidot blogus kādā temā (diezgan novecojis, bet vari uzmeklēt manu anime bloga stūrīti) ir iespējams tāpat. Galerijas - pilnīgi bezjēdzīgi.
To visu var īstenot šajā pašā dzinī, tikai mazliet savādāk īstenojams salīdzinot ar IPB.

1 Like

++ baltajam dizainam ir vairākas problēmas. ir ļoti grūti pārskatāms un nevar pamanīt galvenās lapas topicu sadalījumu. viss izskatās pēc baltas lapas. Kā arī cilvēku profili izskatās savādāki. bet protams, ja pārmaina dizaina stilu (forši ka ir dota iespēja pārmainīt dizainu AF.lv) tad ir kinnda ok.

Es ieteiktu nomainīt AF jaunajam melnajam dizainam dažas detaļas. konkrēti - orandžo krāsu specifiskās vietās.
Orandžā krāsa uz linkiem, manuprāt ir neefektīva, it īpaši kad atver kāda profilu un redz topicu nosaukumus. Es ieteiktu krāsu toņus nedaudz gaisākus (līdzīgā kā reply podziņa varbūt??). Kā arī kad ir jauns ziņojums AF.lv [galvenajā lapā kur rādas topic saraksts] izskatās nevis kā jauks paziņojums, bet gan kā brīdinājums, jo orandža/sarkana krāsa kopumā asocējas ar brīdinājuma zīmēm in a bad way. Šim vēl nevaru izdomāt ieteikumu, jo tad būtu, manuprāt, jāmaina kopumā orandžā krāsa visā tēmā. Var mēģināt zaļo krāsu, bet tad jaapskatās vai neizskatās lame, jo es ievēroju ka dažas podziņas šajā dizainā ir ar zaļu krāsu.Varbūt nav arī tik slikti, varbūt man ir tikai tādas asociācijas.

Bet kopumā forši ka af.lv tiek personalizēts. gaidu turpmākos uzlabojumus ^^

1 Like


vai… vai forumam viss kārtībā…? ko jūs esat tam nodarījuši :anguished:
(es neko nedarīju, tas pats vienkārši sāka lēkāt :D)

4 Likes

Vakar bija tas pats, tajā pašā tēmā laikam pat. :grin: Likās smieklīgi. :grin:

2 Likes

plus vienu reizi izmantošu šo postu kā vispārēju sūdzību kasti problēmas pastāstīšanu
ja es forumā vēlos rakstīt vairāk kā trīs teikumus, visa pārlūkprogramma sastingst, sāk kārties un (un šajā brīdī arī šī teksta kaste sāka lēkāt :D) paiet labs brīdis, līdz atkal sāk reaģēt.
iespējams vainojams mans dators, bet nevienā citā lapā/forumā nav šādas problēmas, un tā notiek arī citā pārlūkprogrammā/pat tad, ja forums ir vienīgais tabs, kas atvērts.
nezinu, vai kādam citam ir šī problēma, iespējams tas ir tikai manā galā, mans dators ir diezgan untumains :D.
un vēl man nepatīk tas, ka :D tiek automātiski pataisīts par :smiley: , jo tas izskatās Slikti un nav tas ko es domāju, kad rakstu :D, bet tas ir sīkums
:D

++, :smiley: izskatās tizli, tādēļ nākas izmantot :grin:

2 Likes

Tu esi pārliecināts, ka gribi ielaist mani jebkur tuvu vadībai? Ar ko es jums palīdzēšu?

Ne gluži. Gaiši dizaini tiek izmantoti, bet ne tīri balti, tieši tā iemesla dēļ, ka acis no tiem sāp. (Tas pats efekts, ja Wordā uz baltu lapu ilgi blenž.) Ārzemju forumos pārsvarā redzu bēšā vai gaiši zilus fonus.

Paklau, man ir daudz problēmu ar Brālīti kā personu un viņa gaumi, bet sūdzēties par viņa darbu ir zems sitiens. Lai strādā, ka jau paņēma komandā.

Šo es ļoti gaidu. Regular payments are a blessing, it īpaši tādai aizmāršīgai kazai kā man.

Jā, lielākā daļa forumu strādā pēc forum-motion modeļa, ar sadaļām, uz kurām jāspiež, lai redzētu tēmas. Mūsu forums ir vairāk kā facebook timeline, kur jaunākie posti no visām sadaļām/tēmām parādies pirmie.

Es vairāk teiktu, ka cilvēkiem patīk līst pie tēmām, kur viņiem nevajadzētu līst. Iepriekš daudz maz regulāri redzēju cilvēkus lienam yaoi tēmā tikai tāpēc, lai ieliktu kādu riebīgu komentāru. Paškontroles nav or something.

Jap, man tas pats laiku pa laikam notiek. Šis posts lēkā, man to rakstot.

1 Like

Parādīsi kā latgalē dzer, savādāk Daniels neinteresants palicis. :grin:

1 Like

Ehh, kādas tad? :D

1 Like

Brālīt reāli paklusē uz kādu mirkli. XD
Šīs diskusijas mēs te kā pieauguši lopi mētājam apkārt jaunajā beztēmā - kura tika nosaukta par Izmaiņām forumā 2018 gada martā. Notice nav punkts.
Bet overall ir smieklīgi un brālīt krāsu gaume atkal ir uzlabojama, just a tip.

4 Likes

Man pret sīko nekas. Visai saprotu viņa tieksmi taisit kko. Visas pretenzijas adminam. Kad viņam bijam piedāvājuši uzlabot dizainu Austris vai es (teiksim tā, cilvēki arn pieredzi un zināšanām) viņš gandrīz gadu solijās, ka adminam, kas taisa dizainu jabut vienam un no mums tikai FB postus un pasākumu rīkošanu vajag. Tgd pēkšņi paņem zaļo gurķi, bez zināsanām komandā, kuram ar pirmo soli atļauj darīt visu ko gribēju un prasiju es. Te vairāk ir Daniela attieksme pret cilvēkiem un tā dīvaina uzpausme. Reāli, saujūta, ka baidās, ka komandā būs kāds tik pat gudr, vai pat vairāk par viņu.

3 Likes

Nepukojies nav vērts!

image
image

Ja ir kādas personīgas problēmas tad risini to PM!

2 Likes

Problēma bieži vien bija tavā personībā arī. Atceros, ka tev bija labas domas utt, bet tu to pasniedzi nepārāk labi bieži vien

1 Like

@Enemijs, daļa tava argumenta sastāv no tā, ka šis forums ir savādāks salīdzinājumā ar tradicionālākiem forumiem, kuru pamata uzbūve gandrīz vai nav fundamentāli mainījusies no pagājušā gadsimta. Jā šajā cīņā šis forums zaudē, tas ir neierastāks. Kas nav gluži tas pats kā sliktāks. Personīgie blogi, galerija, nekādas konkrētas tēmas… :thinking: Izklausās tā it kā tu aprakstītu spoki.lv. Daudzas šādas fīčas te neviens nekad nav mēģinājis ieviest, jo jau no pirmās dienas šī komūna ir radīta ar šauru specialitāti un nesadrumstalotību.

Pārējā kritika visdrīzāk ir pat ļoti attaisnota. Mūsu uzbūvē un iekārta ir gana daudz problēmu, taču tas īsti nav noveļams uz platformu izvēli.

Ja tu zini labāku dzini par šo un uzbūves metodes, dod man zināt. Būšu tev mūžam pateicīgs.

Tuvākajā iespējamajā laikā izsūtīsim štata eksorcistu uz severu fermu. :D

Nopietni runājot, ar to arī esmus askāriev vēl pie tam ne mūsu forumā. Pašā dzinī iezagusies kļūdiņa. Tikko atjaunoju forumu, varbūt tā jau ir izēsta vai drīzumā tiks izēsta.

Tāds plāns jau ir. Tehniski runājot mūsu primārā krāsa ir zaļa un oranža ir tikai sekundārā. Mūsu dizaina komanda jau pie tā strādā.

Man nav ne mazāko šaubu. Mēs te nenodarbojamies ar pasaules politiku, neko trakāku kā par īgnu jaunieti te tu neatradīsi.
Risināt jautājumu, kurš tev radīja sāpi šīs tēmas sākumā - publiskās attiecības. Tu iegūsi pieeju iekšējam sarunām, plāniem utt. Tavs uzdevums būtu formulēt un rakstīt: paziņojumus par izmaiņām, vadlīnijas. Informēt godīgo tautu. Tā ir svarīga komūnas detaļa un ar to mums šobrīd ir šmuce.

Baltais dizains it kā nav tīri balts - spilgti bēšīgs. :thinking: Vismaz es tā sapratu no mūsu krāsu paletes dizaineres.

Tev personīgi nekad neesmu liedzis rakstīt foruma dizainus, pat tad kad aktīvi pie tā strādāju pats.

Vienīgais pieprasījums uz kuru tu saņēmi atteikumu ir pieeja foruma admin panelim, jo tobrīd nespēji sniegt labu iemeslu tam, kas pats pa sevi tika paskaidrots. Atvainot, bet tikai man ir tiesības un pienākums noteikt, kas saņem pieeju projekta vitālajai un sensitīvajai informācijai: serveriem, intelektuālajam īpašumam un admin paneļiem. Neviens nekad nav tai pielaists klāt ar vieglu prātu.

Austris jau dažas reizes ir modificējis dizainu un saņēmis tādas iespējas. Noraidīju tikai viņa pēdējo pieprasījumu ķerties pie dizaina, jo pie dizaina jau bija sācis darbu Mārtiņš. Viņam tā arī pateicu, ka cits cilvēks šobrīd strādā pie dizaina. Vienlaicīgi nodarbināt ar vienu un to pašu darbu divus cilvēkus būtu neētiski, jo rezultāta viens no viņiem strādātu pa tukšo.

Neatceros pat vienu reizi, kad komandā netiktu paņemts zaļais gurķis. Tu varētu būt vienīgais izņēmums, jo kad pievienojies forumam tev jau bija bijuši pašam savi forumi.

Mārtiņam ir kripata no tavām privilēģijām. Ne vairāk par titulu. Vēl vairāk brīvību es tev par to nevarēju dot.

Es ļoti novērtētu, ja mūsu komandai pievienotos gudri un augsti kvalificēti cilvēki. Tajā pašā laikā neuzskatu esošo komandu par negudru. Pieredzes trūkums, kas mums ir visos jautājumos, nepadara nevienu negudru.

3 Likes